۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۱

جاده‌های مازندران پایان هفته بدون ترافیک

جاده‌های مازندران پایان هفته بدون ترافیک
ترافیک هم اکنون در جاده‌های مازندران عادی و روان است.

سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،گفت: هم اکنون آمد وشد خودرو‌ها در جاده‌های هراز، سوادکوه، چالوس و کیاسر - سمنان عادی و روان است.

وی با اشاره به اینکه بر اثر بارش خفیف باران از سحرگاه امروز، جاده‌های هراز، سوادکوه و چالوس لغزنده شد ،افزود: هم اکنون چهار جاده اصلی استان خشک و آسمان استان آفتابی است.

سرهنگ قدمی به رانندگان توصیه کرد: هنگام رفت و امد در جاده‌های کوهستانی زنجیر چرخ به همراه داشته باشند و نکات ایمنی را رعایت کنند.

رئیس پلیس راه مازندران به ممنوعیت آمد وشد موتورسیکلت تا ۶ بامداد شنبه در همه جاده‌های ارتباطی مازندران اشاره کرد و افزود: رفت و آمد انواع کامیون از ساعت ۸ صبح  تا  ۱۲ امشب و فردا شب در جاده هراز ممنوع شد.

وی گفت: تلفن مرکز کنترل پلیس راه مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه این استان را به پایتخت و جاده کیاسر، مازندران را به استان سمنان متصل می‌کند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking