۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۴

علیرام نورایی همبازی خواننده مشهور لبنانی شد +عکس

علیرام نورایی همبازی خواننده مشهور لبنانی شد +عکس
علیرام نورایی بازیگر سریال ماتادور در فیلم رئالیتی شو با کارلوس عازار بازیگر و خواننده معروف لبنانی همبازی شد.
نمناک: علیرام نورایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان برای ایفای نقش در یک فیلم راهی لبنان شد. علیرام نورایی در این فیلم همبازی بازیگر و خواننده مشهور لبنانی است. علیرام نورایی

علیرام نورایی بازیگر ایرانی، در رئالیتی شو بین المللی، با کارلوس عازار، بازیگر و خواننده مشهور لبنانی، همبازی شد.

یک گروه بین المللی سینمایی که در لبنان و ایران به سرپرستی سعید ابوطالب مشغول فیلمبرداری پروژه خود هستند، برنامه متفاوتی را برای تعطیلات نوروزی امسال تلویزیون تدارک می‌بینند.در این گروه، مجموعه‌ای از بازیگران و عوامل ایرانی و غیر ایرانی در یک پروداکشن بزرگ حضور دارند.

شنیده‌ها حاکی است که این برنامه با توجه به محتوا و قالبی که در طراحی و اجرای آن لحاظ شده، می‌تواند سورپرایز جذاب و خبرساز تلویزیون برای نوروز امسال باشد.

رئالتی شو، یک گونه سینمایی - تلویزیونی است که در سال‌های اخیر در جهان جایگاه ویژه‌ای یافته است.

رئالیتی شو یک قالب پُرکاربرد در دنیا محسوب می‌شود. در دنیا برنامه‌های ترکیبی و رئالیتی شو بسیار پُرکابرد هستند. این در حالی است که در کشور ما بیش از هر قالبی، سریال و به طور کلی آثار نمایشی جدی تلقی می‌شود. در کل می‌توان گفت: قالب رئالیتی شو شاید سبکی نزدیک به پروگرم تی وی دارد که ویژگی‌های آن باعث شده تا از برنامه‌های ترکیبی جدا و منحصر به فرد شود. تاریخچه ورود گروه ما به عرصه رئالیتی شو خیلی دور از ورود ایران به این عرصه نیست. چراکه قبل از ورود گروه ما به این عرصه، تعداد بسیار کمی در حوزه رئالیتی شو فعالیت داشتند.
منبع : فردا

پربازدیدترین امروز

website tracking