۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۶

اعلام اسامی 2 مامور پلیس شهید پایتخت / آخرین وضعیت خیابان پاسداران

اعلام اسامی 2 مامور پلیس شهید پایتخت / آخرین وضعیت خیابان پاسداران
اسامی 2 تن از شهدای نیروی پلیس که عصر امروز در خیابان پاسدارن به شهادت رسیدن اعلام شد.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، به دنبال اقدامات تعدادی از افراد خرابکار در خیابان پاسداران که با نیروهای پلیس درگیر شده بودند و متاسفانه 3 تن از نیروهای پلیس در حادثه جنایتکارانه حمله این افراد به نیروهای انتظامی به درجه رفیع شهادت نائل شدند، اخبار به دست آمده حاکی از آن است که هر 3 مامور پلیس شهید شده در این ماجرا زیر 20 سال سن داشته‌اند.

براساس این گزارش استوار دوم رضا امامی و استوار دوم محمدعلی بایرامی، 2 تن از این شهدا بودند که در یگان امداد پلیس پایتخت خدمت می‌کردند و دیگر شهید این جنایت نیز یک سرباز وظیفه بوده که هنوز هویت وی اعلام نشده است.

به دنبال اقدامات خرابکارانه در خیابان پاسداران تهران 8 پرسنل کلانتری 102 پاسداران نیز مصدوم شده، 5 نفر به صورت سرپایی درمان و 3 نفر نیز به بیمارستان منتقل شده‌اند.

به گزارش خبرنگار تسنیم در حال حاضر وضعیت خیابان پاسداران در شرایط عادی قرار دارد ولی هنوز تعدادی از خرابکاران در حوالی کلانتری و یکی از خیابان‌های فرعی منطقه پاسداران حضوردارند و نیروهای پلیس نیز در محل مستقر بوده و در تلاش‌‌اند تا شرایط امنیتی و نظم در این منطقه را برقرار کنند.

براساس این گزارش در حال حاضر ترافیک در محدود شمال خیابان پاسداران سنگین است.

کلیدواژه ها :نیروهای
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking