۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۸

گلر ملی‌پوش هم مانع شکست ذوبی‌ها نشد

گلر ملی‌پوش هم مانع شکست ذوبی‌ها نشد
رشید مظاهری یکی از ستاره های ذوب آهن در دیدار این تیم برابر الدحیل بود. او بارها با واکنش های خود مانع باز شدن دروازه ذوبی ها شد اما در نهایت اتفاق دیگری افتاد.
ورزش سه: رشید مظاهری یکی از ستاره های ذوب آهن در دیدار این تیم برابر الدحیل بود. او بارها با واکنش های خود مانع باز شدن دروازه ذوبی ها شد اما در نهایت اتفاق دیگری افتاد.
ذوبی ها امروز در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا 2018 به میدان رفتند اما نتوانستند به نتیجه ای بهتر از شکست سه بر یک دست پیدا کنند اما در میان بازیکنان حاضر در میدان می توان رشید مظاهری را یکی از ستاره های بازی نامید. گلر ملی پوش ذوبی ها بارها با واکنش های به موقع خود مانع از باز شدن دروازه خودی شد و در این میان دو، سه سوپر واکنش او دیدنی بود که این تیم را به عنوان برنده راهی رختکن کرد. در نیمه دوم نیز با فشار زیاد قطری ها طبیعی بود که رشید مظاهری باید خود را آماده 45 دقیقه ای توفانی کند که در نهایت همین اتفاق هم افتاد و توفان قطری ها با اشتباهات مدافعان ذوب آهن در هم آمیخته شد و دیگر بازی خوب مظاهری هم به کار این تیم نیامد تا در نهایت سبزپوشان در اولین دیدار آسیایی خود با شکست زمین را ترک کنند. گلر ملی‌پوش هم مانع شکست ذوبی‌ها نشد
گلر ملی‌پوش هم مانع شکست ذوبی‌ها نشد
گلر ملی‌پوش هم مانع شکست ذوبی‌ها نشد عکس ها: امیرحسین خیرخواه
کلیدواژه ها :ذوب آهن
منبع : برترین ها

پربازدیدترین امروز

website tracking