۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۳

آذربایجان غربی| باند توزیع مواد مخدر شیشه در شهرستان بوکان متلاشی شد

آذربایجان غربی| باند توزیع مواد مخدر شیشه در شهرستان بوکان متلاشی شد
فرمانده نیروی انتظامی بوکان گفت: باند توزیع مواد مخدر شیشه در شهرستان بوکان متلاشی و دو نفر در این راستا بازداشت شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوکان، سرهنگ مجید محب علی امروز در نشست  خبری که در ستاد فرماندهی تشکیل شد ضمن تشکر از مردم شریف و قانون‌مدار بوکان به سبب حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن امسال اظهار داشت: بنا به  فرمایش مقام معظم رهبری راهپیمایی امسال از حساسیت خاصی برخوردار بود اما مردم با حضور خود ثابت کردند که همیشه همراه و پای ثابت نظام هستند و مشتی محکم بر دهان دشمنان ایران کوبیدند.

سرهنگ محب علی با اشاره به اقدامات شاخص نیروی انتظامی در هفته گذشته  بیان کرد: در هفته گذشته بزرگ‌ترین رخداد ورزش سطح استان در بوکان با بازی تیم فوتبال سردار بوکان و استقلال اهواز روی داد که نیروی انتظامی پوشش کامل ترافیکی و امنیتی را در این بازی داشت و همشهریان عزیز هم همکاری لازم را در این زمینه داشتند.

وی با تبریک به تیم فوتبال سردار بوکان افزود: باید ظرفیت‌های ورزشی و اخلاق پهلوانی را در بین جوانان تقویت کرد چون با تقویت این برنامه‌ها آسیب‌های اجتماعی هم کمتر می‌شود و انرژی جوانان هم در راه درستی تخلیه می‌شود و  همشهریان  هم روح و روان سالم‌تری دارند.

سرهنگ محب علی گفت: افراد ناشناسی را که مدتی بود با فرستادن پیام برای  همشهریان اقدام به برداشت وجه بانکی آن‌ها می‌کردند با تخصص پلیس آگاهی و برابر مستندات 3 نفر که یکی از آن‌ها هم در حال تحمل کیفر بود اما در داخل  زندان دستیاران خود را هدایت می‌کرد شناسایی و دستگیر شدند.

وی در این ارتباط افزود: این افراد به 25 فقره سرقت از کارت بانکی اعتراف کردند ودر مجموع یک میلیارد و 500 میلیون ریال را سرقت کرده بودند و تمامی  مالباختگان شناسایی شدند و پرونده در مراجع قضایی در حال گذراندن مراحل قانونی است.

دستگیری باند توزیع مواد مخدر شیشه

فرمانده انتظامی بوکان اظهار داشت: یک باند توزیع مواد مخدر شیشه که از یکی از شهرهای جنوبی استان مقدار 5 کیلو و 200 گرم را تهیه کرده بودند و در بوکان قصد توزیع آن را داشتند کشف و شناسایی و دو نفر دستگیر شدند.

سرهنگ محب علی تصریح کرد: فردی  را که مرتکب سرقت به عنف و اخاذی از  ماشین‌های در حال تردد در محورهای مواصلاتی شهر شده بود و مسلح هم بود و سبب ایجاد رعب و وحشت هم شده بود با توجه به هماهنگی‌های به وجود آمده با پلیس شهرستان میاندوآب همراه دستیارش دستگیر و از آن‌ها تعداد چهار قبضه  سلاح کشف شد و تحویل مقامات قضایی داده شدند.

وی در این ارتباط افزود: سرقت‌های مسلحانه، حمل و نگهداری سلاح غیر مجاز و معاونت در قتل از جمله جرائم ارتکابی این افراد بوده است.

سرهنگ محب علی بیان کرد: 3 نفر هم که با درگیری با هم و چاقو کشی سبب بر  هم زدن آرامش و امنیت همسایگان خود شده بودند دستگیر شدند.

ضرورت ایجاد نظم و امنیت با توجه به روزهای پایانی سال

فرمانده انتظامی بوکان تصریح کرد: با توجه به این‌که در ایام پایانی سال هستیم و آنچه که مطالبه شهروندان است امنیت و نظم و آرامش است هر چند نیروی انتظامی حضوری فعال در تمامی نقاط شهر دارد و اقدامات پیشگیرانه صورت گرفته اما والدین عزیز هم باید همکاری لازم را با نیروی انتظامی داشته باشند و فرزندان خود را کنترل کنند تا با خوشی و سلامتی به استقبال سال نو برویم.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking