۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۷

طرح بزرگ امنیت و آرامش شبانه تهران بزرگ کلید خورد

طرح بزرگ امنیت و آرامش شبانه تهران بزرگ کلید خورد
رئیس پلیس تهران بزرگ فرمان اجرای عملیات سراسری طرح ارتقاع امنتی شبانه پایتخت را صادر کرد.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، سردار حسین رحیمی دقایقی پیش در مرکز مانیتورینگ پلیس پایتخت با اعلام فرمان آغاز طرح جامع امنیت شبانه پایتخت اظهار کرد: این طرح با مشارکت تمامی یگان‌های رزمی و عملیاتی تهران بزرگ آغاز شد و تا صبح فردا ادامه خواهد داشت.

وی با بیان این که این طرح در شب‌های پایتخت به منظور ارتقای امنیت پایتخت به اجرا در می‌آید افزود: در این طرح یگان‌های تخصصی پلیس مبارزه با مواد مخدر، پلیس امنیت، پلیس پیشگیری، پلیس آگاهی، پلیس راهور و یگان امداد مشارکت خواهند داشت و عملیات‌های جداگانه‌ای در حوزه‌های تخصصی خود به منظور برخورد با مخلان امنیت و آرامش شهروندان به اجرا در خواهند آورد. 

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به بهره‌مندی از تمام ظرفیت‌ها پلیس‌های تخصصی در اجرای این طرح گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر با پشتیبانی اطلاعاتی و بهره‌گیری از واحد سپکا (سگ‌های مواد یاب) اقدام به پاکسازی پاتوق‌های مواد فروشان و معتادان خیابانی که باعث سلب آسایش شهروندان شدند خواهد کرد.

رحیمی اضافه کرد: جمع‌آوری اراذل اوباش و دستگیری مزاحمین خیابانی، برخورد با پاتوق‌های اراذل و اوباش همچون بعضی قهوه‌خانه‌ها، پارک‌ها و باشگاه‌های بدنسازی و دور دور خودروها و علاوه بر آنها برخورد با قاچاقچیان اتباع خارجی در قالب ماموریت‌های پلیس امنیت تعریف شده است. علاوه بر این موارد برخورد با حرکات مخاطره آمیز خودروها در معابر بزرگراهی توسط پلیس راهور، دستگیری سارقین توسط پلیس آگاهی و پشتیبانی عملیاتی در غالب یگان امداد در این طرح اجرایی خواهد شد.

منبع : تسنیم
website tracking