۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۳

بکن باوئر از دلیل قهرمانی رئال گفت

اسطوره فوتبال آلمان از دلیل اصلی قهرمانی رئال در لیگ قهرمانان اروپا سخن به میان آورد و شاگردان زیدان را شایسته قهرمانی و بالا بردن جام دانست.

اسطوره فوتبال آلمان از دلیل اصلی قهرمانی رئال در لیگ قهرمانان اروپا سخن به میان آورد و شاگردان زیدان را شایسته قهرمانی و بالا بردن جام دانست.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید با شکست اتلتیکو مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا جام قهرمانی را بالای سر برد.

جدال دو تیم بزرگ شهر مادرید در وقت‌های اصلی و اضافی با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود و در نهایت این رئال بود که توانست جام قهرمانی را برای یازدهمین بار در تاریخ خود بالای سر برد.

فرانس بکن باوئر اسطوره فوتبال آلمان و باشگاه بایرن مونیخ در گفت و گویی که با روزنامه آس اسپانیا داشت درباره دلیل اصلی قهرمانی رئال در لیگ قهرمانان سخن به میان آورد.

او گفت: به نظر من دلیل اصلی قهرمانی رئال تلاش بسیار زیاد بازیکن این تیم در خط دفاعی بود. رئال در دیدار برابر اتلتیکو مادرید به خوبی دفاع کرد و تیمی پر تلاش نشان داد. در این دیدار بازیکنانی مانند کریم بنزما، کریستیانو رونالدو و گرت بیل هم سخت مشغول دفاع کردن بودند و در جریان بازی به عقب بر می گشتند. پیش از این ندیده بودیم که رونالدو در کارهای دفاعی شرکت کند، اما در دیدار برابر اتلتیکو مادرید این کار را انجام داد.

رئیس افتخاری باشگاه بایرن مونیخ ادامه داد: براین باور هستم که رئال با شایستگی قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد. این تیم در وقت های اضافی هم سخت تلاش کرد و به دنبال رسیدن به گل پیروزی بود. رئال با زیدان متحول شد و ثابت کرد که شایسته قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking