۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۷

"رضا عطاران" به دنبال دومین سیمرغ فجر/عکس

مصادره نخستین فیلم مهران احمدی در مقام کارگردان، نویسندگی علی فرقانی و تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی در بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر به رقابت با سایر آثار می پردازد.
به گزارش افکارنیوز،

سی و ششمین جشنواره فیلم فجر طی هفته گذشته و با اعلام دبیر جشنواره آثار برگزیده برای حضور در بخش سودای سیمرغ خود را شناخت.

به گفته اکثر کارشناسان و همچنین کارگردانان حاضر در جشنواره امسال، این جشنواره بدون شک التهابات و هیجانات فراوانی را برای هواداران سینما و همچنین فیلمسازان به همراه خواهد داشت.

 

مصادره

آثاری همچون "به وقت شام"، "لاتاری"، "بمب"، "سرو زیر آب"، "شعله ور"، "عرق سرد"، "چهارراه استانبول" و "مغزهای کوچک زنگ زده" از جمله آثاری هستند که هر کدام به تنهایی می‌توانند برای کسب سیمرغ شانس فراوانی داشته باشند.

مهران احمدی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون که برای بازی در آثاری همچون پایتخت طرفداران بسیاری را برای خود دست و پا کرده بعد از کارگردانی فیلم کوتاه "ساکنین محترم" به سراغ کارگردانی فیلم بلند سینمایی رفته و در اولین تجربه اش به جشنواره فیلم فجر آمده است.

مصادره

مصادره نخستین فیلم مهران احمدی در مقام کارگردان، نویسندگی علی فرقانی و تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی در بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر به رقابت با سایر آثار می پردازد.

رضا عطاران، هومن سیدی، بابک حمیدیان، میرطاهر مظلومی، هادی کاظمی، مزدک میرعابدینی، سیامک صفری، مهران احمدی، لوسینه گیراگوسیان، میلنا واردانیان، آلیسا میلکستیان، امیرصدرا حقانی و هارمیک سوقومونیان از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم جدید احمدی به ایفای نقش پرداخته اند.

مصادره

"بابک حمیدیان" بازیگر این فیلم امسال به عنوان پرکارترین بازیگر جشنواره فیلم فجر شناخته می شود. این بازیگر امسال برخلاف کم کاری سال گذشته با چهار فیلم راهی جشنواره فیلم فجر شده و امیدوار است تا با فیلم "مصادره" به سیمرغ جشنواره دست پیدا کند.

 مصادره

رضا عطاران بازیگر نقش اول این فیلم تاکنون یک بار برای بازی در فیلم "طبقه حساس" به کارگردانی "کمال تبریزی" سیمرغ بلورین را به دست آورده و امسال می خواد بار دیگر با فیلمی کمدی این جایزه را به خانه ببرد.

منبع : افکار نیوز

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking