۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۹

دوست دارم رونالدو تا ابد در رئال مادرید بماند

پرس: این قهرمانی را به هواداران عراقی‌مان تقدیم می‌کنم/ زیدان تاریخ را تغییر داد

پرس: این قهرمانی را به هواداران عراقی‌مان تقدیم می‌کنم/ زیدان تاریخ را تغییر داد
رئیس تیم قهرمان لیگ‌قهرمانان اروپا پس از فتح بزرگ تیمش از تاریخ‌سازی به سبک زیدان و ماندگاری رونالدو در باشگاه حرف زد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فلورنتینو پرس، پس از برتری تیمش در ضربات پنالتی فینال فصل 2016-2015 لیگ‌قهرمانان اروپا ادعا کرد زین‌الدین زیدان با این فتح بزرگ مسیر تاریخ فوتبال را عوض کرد و رونالدو تا هر زمان بخواهد می‌تواند در برنابئو بماند.

رئیسی که سومین قهرمانی‌اش را با عنوان ریاست پرافتخارترین تیم اروپا به دست آورد، پس از پایان فینال شهر میلان گفت: زیدان برای من، رئال‌مادرید و تاریخ فوتبال اروپا، شخصیت بسیار مهمی است. زیزو با بردن جام به عنوان بازیکن، دستیار و سرمربی تاریخ فوتبال را تغییر داد. این بار مثل وقتی سال 2002 به عنوان بازیکن جام لیگ‌قهرمانان را بالای سر برد، پیش من آمد و گفت جام را گرفتم!

پرس از تقدیم جام به قربانیان رئالی حادثه تروریستی چندی قبل در عراق حرف زد و افزود: این جام را به هواداران عراقی از دسته رفته‌مان تقدیم می‌کنیم. آن‌ها در قلب ما جا دارند چون در شرایط حساسی از رئال حمایت کردند. ارزش رئالی بودن در لحظات دشوار مشخص می‌شود.فصلی دشوار را پشت سر گذاشتیم و تا پایان راه جنگیدیم.در لالیگا فقط یک امتیاز کم آوردیم. اصلا نمی‌خواستم درباره موضوعی غیر از لیگ‌قهرمانان صحبت کنم. اسپانیا لیگی قوی دارد و درخشش در اروپا حق ماست. ریاست بر باشگاهی با تاریخی باشکوه، هواداران پرشور و بازیکنان بزرگ افتخار وی‍ژه‌ای است.

پرس در ستایش از رقیب همشهری‌اش خاطرنشان کرد: مایلم کمی هم از اتلتیکو حرف بزنم. همسایه و دوست ما نشان داد مستحق رسیدن به جایگاه فعلی بوده و در چند سال اخیر رشد زیادی داشته است. رقابت و برتری طلبی در لیگ‌قهرمانان در تار و پود باشگاه  وجود دارد و از زمان تاسیس این رقابت‌ها برای‌مان در اولویت بوده است. لیگ‌قهرمانان واقعا مهم‌ترین رقابت باشگاهی دنیاست. کاپیتان راموس، آن‌قدر خارق‌العاده بود که من مایلم به شکل عمومی و در رسانه‌ها، واضح از او تشکر کنم.

رئیس رئال‌مادرید با حرف زدن درباره وضعیت قرارداد کریس رونالدو اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن یورو 2016 گمان نمی‌کنم بتوانیم در هفته آینده فرایند تمدید قرارداد او را به سرانجام برسانیم. دوست دارم تا ابد او را در رئال داشته باشم. کریس یکی از جواهرات تیم محسوب می‌شود و وقتی در زمین حضور دارد، ما قوی‌تر نشان می‌دهیم.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking