۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۷

همزمان با هفته وحدت؛

کلنگ مسجد امام سجاد(ع) خلیل آباد به زمین زده شد

کلنگ مسجد امام سجاد(ع) خلیل آباد به زمین زده شد
همزمان با میلاد باسعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت، کلنگ مسجد امام سجاد(ع) خلیل آباد به زمین زده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یار خراسانی، عصر چهار شنبه و با حضور جمعی از مردم و مسئولین شهرستان خلیل آباد، کلنگ مسجد خیرساز امام سجاد (ع) در خیابان فرهنگ شهر خلیل آباد به زمین خورد.

 

علیرضا کارگرt متولی پیگیری امور ساخت مسجد امام سجاد(ع) در این مراسم با بیان اینکه زمین ساخت این مسجد توسط محمود حیدرزاده و قدرت حیدرزاده در سال 73 وقف شده است، اظهار داشت: 900 متر برای ساخت این مسجد و حسینیه علی اکبری در نظر گرفته شده است.

 

وی با بیان اینکه با پیگیری هایی که انجام گرفت خیرینی برای ساخت این مسجد 80 میلیون تومان کمک کرده اند، خاطرنشان کرد: امیدواریم هر چه زودتر ساخت این مسجد و حسینیه شروع شود و مردم از وجود آن بهره کافی را ببرند.

 

وی با تاکید بر اینکه می توان با توجه به بافت مذهبی و نیاز منطقه از این مسجد و حسینیه به صورت چندمنظوره استفاده کرد، گفت: فاز اول مسجد نیز در آینده ای نه چندان دور ساخته خواهد شد و امیدواریم باقیات الصالحاتی نیز برای واقفان باشد.

 

فرماندار خلیل آباد در این مراسم با بیان اینکه مساجد از گذشته مرکز اجرای برنامه فرهنگی در هر شهر و روستایی بوده است، عنوان کرد: امیدواریم متولیان ساخت این مسجد نگاه ویژه ای به برنامه های فرهنگی داشته باشند.

منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking