۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۱

آموزش فنی وحرفه ای به 165هنرآموز گالیکش درطرح غنی سازی اوقات فراغات

آموزش فنی وحرفه ای به 165هنرآموز گالیکش درطرح غنی سازی اوقات فراغات
گنبدکاووس - ایرنا - رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گالیکش گفت: در تابستان امسال 165 نفر با شرکت در طرح غنی سازی اوقات فراغت این مرکز، مهارت های فنی و حرفه ای در رشته های مختلف را فرا گرفتند.

محمدرضا ملکان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در طرح غنی سازی اوقات فراغت امسال تعداد 165 نفر از علاقه مندان به آموزش های مهارتی با حضور در کلاس هاس اموزشی به مقدار 19 هزار و 426 نفر ساعت، آموزش دیدند.
وی گفت: از این تعداد 81 نفر مرد با طی 11 هزار و 102 نفر ساعت آموزش و 84 نفر زن با طی هشت هزار و 324 نفر ساعت آموزش، موفق به کسب مهارت های لازم در رشته های مختلف شدند.
وی افزود: دوره های آموزشی اجرا شده در این طرح شامل تعمیر لوازم خانگی، مونتاژکار و نصاب تابلوهای برق، تعمیر لامپ های کم مصرف الکتریکی و رباتیک ویژه برادران و طراحی و نقاشی روی پارچه و بافنده شبه قالی (فرشینه) ویژه خواهران بوده است .
وی از آغاز ثبت نام در دوره های آموزشی این مرکز در رشته های برق ساختمان درجه 2 ،مونتاژکار و نصاب تابلوهای برق (ویژه برادران) و طراح و نقاش روی پارچه ،نقاشی روی شیشه (ویترای) ، گلیم باف درجه 2 ، طراح معماری به کمک نرم افزار 3d max و نقشه کشی با نرم افزار اتوکد (ویژه خواهران) خبر داد.
ملکان تصریح کرد:علاقه مندان برای ثبت نام به آدرس گالیکش خیابان میرزا کوچک خان پژوهش سرای باقرالعلوم طبقه همکف مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 01735836361 تماس حاصل نمایند.
7481/1860
خبرنگار: یحیی فارسیانی ** انتشار دهنده: تاج محمد شیری

منبع : ایرنا

پربازدیدترین امروز

website tracking