۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۱

تنبیه بی‌رحمانه دانش آموز توسط معلم +عکس

تنبیه بی‌رحمانه دانش آموز توسط معلم +عکس
پرونده مدير و معلم خاطي مدرسه ابتدايي شهرستان لالي كه براثر تنبيه بدني دانش آموز موجب ناتواني حركتي وي شده است، در هيئت تخلفات اداري اين سازمان به صورت خارج از نوبت در حال رسيدگي است.
خبرگزاری فارس: آموزش و پرورش استان خوزستان شهرستان لالی روستای جمال ابادمدرسه شهید نادر جمالپور، گویی نظام جمهوری اسلامی گامی بلندتر ازخداوند برداشته و  تعیین تکلیف میکند. از جمله انکه پسران باید از کودکی شروع به نماز خواندن بکنن ،این طرح در مهدکودکها شروع و تا پایان عمر افراد با زور اجرا میشود .
واما داستان ما

چند روز قبل دبیر پرورشی دبستان شهید نادر مشغول یاد دادن اجباری نماز برای دانش اموزان بود که در حین اموزش وضوء صحیح به اشتباه به جای مسح سر ، ابتدا مسح بر رو پا را انجام داد ولی چون دانش اموزان از معلم خود زرنگتر و فهمیده تر بودن به معلم گوشزد کردن که اشتباه کرده و شروع به تمسخر معلم کردن از انجایی که دانش اموزان پایه چهارم بودن و نمیتوانستن جلوی خندیدن خود را بگیرن ، با حمله وحشیانه معلم روبرو شدند.

بعد از اینکه چند نفر از انها رو کتک زد به زرنگ ترین شاگرد کلاس حمله کرده و همانند ابوبکر بغدادی و شاید هم بدتر و وحشیانه تر از تمام اعضای داعش کودک بیچاره را مورد ضرب و شتم قرار داده و کودک را بر زمین انداخته و با لگدهای محکم به شکم و کمر و سر و صورت او ضربه زده و بعد که کودک از زمین بلند شده تا برای کمک گرفتن از بقیه معلمها به بیرون از کلاس برود ، همانند توپ فوتبال چنان لگدی به شکم بچه زده بود که به دیوار برخورد کرد و نقش بر زمین شد و یک ساعت بیهوش شد.با سروصدای بقیه دانش آموزان مدیر سر رسیده و کودک را نجات داد. که اگر دیر رسیده بود معلوم نبود کودک زنده بماند.
 
این متن ماجرا در تلگرام بود

روابط عمومي سازمان آموزش و پرورش خوزستان اعلام كرد: پرونده مدير و  معلم خاطي مدرسه ابتدايي شهرستان لالي كه براثر تنبيه بدني دانش آموز موجب ناتواني حركتي وي شده است، در هيئت تخلفات اداري اين سازمان به صورت خارج از نوبت در حال رسيدگي است.

تنبیه بی‌رحمانه دانش آموز توسط معلم +عکس

به نقل از روابط عمومي سازمان آموزش و پرورش خوزستان، دانش آموز علي نوروزي در تاريخ 11 ارديبهشت ماه از سوي معلم خود مورد تنبيه قرار گرفت كه بر اثر آن دچار تشنج و منجر به بستري شدن وي در بيمارستان شد. بر اساس اين گزارش، با همكاري اداره آموزش و پرورش لالي و استان خوزستان دانش آموز مذكور به بيمارستان گلستان اهواز انتقال يافت و علاوه بر پرداخت كليه هزينه‌ها و مخارج درماني وي ازطريق سازمان آموزش و پرورش، مبلغ 5/3 ميليون تومان به خانواده دانش آموز مساعدت مالي شده است. اين گزارش حاكي است با حمايت دكتر اميدوار رضايي نماينده مردم مسجد سليمان در مجلس شوراي اسلامي دانش آموز نامبرده جهت تكميل درمان به بيمارستان لقمان حكيم تهران انتقال يافته و به صورت ويژه در حال معالجه و درمان و وضعيت او رو به بهبود است. اين گزارش مي افزايد: علي احمدي وزير آموزش و پرورش و معاونان ايشان مجدانه پيگير سلامتي و بهبود دانش آموز علي نوروزي هستند. بر اساس اين گزارش، در مورد اينكه آيا تنبيه بدني معلم باعث بروز اين حادثه براي دانش آموز شده يا خير، هنوز تيم پزشكي علت قطعي را اعلام نظر نكرده است. شايان ذكر است كه براي معلم خاطي آموزشگاه به دستور مقام عالي وزارت متبوع حكم تعليق صادر شده و پرونده معلم و مدير مدرسه در هيئت رسيدگي به تخلفات اداري استان خوزستان در حال بررسي است.
منبع : فردا

پربازدیدترین امروز

website tracking