۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۷

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه:

اداره‌کل بنادر بوشهر همکاری خوبی با سپاه داشته است

اداره‌کل بنادر بوشهر همکاری خوبی با سپاه داشته است
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: در مدت زمان مدیریت قبلی، اداره‌کل بنادر بوشهر همکاری خوبی با نیروی دریایی سپاه داشته است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، علی رزمجو ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید بنادر و دریانوردی استان بوشهر اظهار داشت: راهبردی ملی دریایی کشور در واقع علم، هنر و به کار بردن هماهنگی‌های لازم در ابعاد مختلف عناصر قدرت‌های دریایی برای دستیابی به هدف‌های ملی در دریاست که یکی از مؤلفه‌های مهم سازمان بنادر و دریانوردی نیز محسوب می‌شود و این قدرت‌ها متشکل از قدرت‌های تجاری، نظامی و قدرت‌های داد و ستد بین‌المللی است.

وی بیان کرد: تاریخ نشان داده که بررسی و تجزیه و تحلیل‌ها در دریا و دریانوردی نقش بسزایی در موفقیت‌های کشورهای مختلف به‌ویژه کشورهای ساحلی دارد.

رزمجو گفت: در نظام مدیریت و منابع انسانی، هر سازمان با توجه به پویایی و تغییر و تحولات نمی‌تواند به‌صورت ساکن و ثابت باشد، بلکه تغییر و تحولات در ابعاد مختلف موجب پیشرفت‌های متعدد است و وجود مدیری که بتواند بازدهی متعددی در سازمان به وجود بیاورد امری ضروری است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه اضافه کرد: در قلمرو مدیریت منابع انسانی، جابه‌جایی‌ها و عزل و نصب‌ها دارای جایگاه ویژه‌ای هستند که هرکدام از این‌ها به‌نوبه خود ویژگی‌های خاصی دارند.

رزمجو خاطرنشان کرد: مدیر در یک سازمان عامل مهم و استراتژیک است تا با تدابیر و ابتکار و خلاقیت و کادر سازی، زمینه رشد آن سازمان در ابعاد مختلف را فراهم کند.

وی بیان داشت: راستاد (مدیرکل پیشین بنادر و دریانوردی استان بوشهر) از مدیران برجسته و استراتژیک است که دارای اخلاق و رفتار بسیار مناسبی بود که با ارباب‌رجوع و کارمندان صنوف مختلف رفتاری در خور شأن داشت.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: امسال در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل هستیم و راستاد این شعار را در سنوات گذشته جامه عمل پوشاند.

رزمجو خاطرنشان کرد: در مدت مدیریت راستاد، سازمان بنادر هماهنگی و همکاری بسیار خوبی با قشرهای مختلف به‌ویژه با کسانی که امنیت پایدار را در حوزه خلیج‌فارس حفظ می‌کنند، داشت.

وی افزود: مسئولیت جدید را به بنچاری (مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی بوشهر) تبریک می‌گویم و همان‌طور که در خدمت راستاد بودیم به‌شرط همکاری متقابل با وی نیز همکاری لازم را خواهیم داشت.

لازم به ذکر است محمد راستاد مدیرکل پیشین بنادر و دریانوردی استان بوشهر اکنون به سمت معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی کشور منصوب شده است.

منبع : فارس

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking