۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۲۱

تسنیم از لیگ دسته اول فوتبال گزارش می‌دهد

فجرسپاسی و آلمینیوم اراک؛ فجر به امید نتیجه نگرفتن رقبای صدر جدول

فجرسپاسی و آلمینیوم اراک؛ فجر به امید نتیجه نگرفتن رقبای صدر جدول
تیم فجر شهید سپاسی در هفته سی‌ و هفتم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور روز سه‌شنبه 21 اردیبهشت‌ماه به مصاف آلمینیوم اراک می‌رود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، تیم فجر شهید سپاسی در هفته سی‌ و هفتم لیگ دسته اول فوتبال کشور ساعت 17 روز سه‌شنبه 21 اردیبهشت‌ماه در ورزشگاه حافظیه شیراز به مصاف آلومینیوم اراک می‌رود؛ دیدار رفت این دو تیم 1 بر 1 به تساوی رسید.

تیم فجر در هفته گذشته از فولاد یزد شکست خورد و جایگاه خود را در جدول به صنعت نفت آبادان داد. با این تفاسیر صعود فجر به لیگ برتر با اما و اگر همراه شد و در واقع سرنوشت صعود این تیم، علاوه بر برد در دو بازی باقی مانده به نتیجه نگرفتن رقبای صدر جدول گره خورده است.

وضعیت فجر سپاسی در جدول رده‌بندی

تیم فجر شهید سپاسی شیراز تا پایان هفته سی‌ و ششم 15 برد، 12 مساوی و 9 باخت را تجربه کرده و با کسب 57 امتیاز در رده چهارم جدول لیگ دسته یک فوتبال کشور قرار دارد. تیم آلومینیوم اراک نیز 9 برد و 20 مساوی و 7 باخت در پرونده خود دارد و با کسب 47 امتیاز در رده نهم جدول رده‌بندی قرار دارد.

نتایج قبلی تیم فجر شهید سپاسی

تیم فجر شهید سپاسی در بازی نخست خود توانست با نتیجه 2 بر صفر تیم خونه به خونه بابل را در خانه شکست دهد، در بازی دوم مقابل تیم مدعی پیکان تهران با نتیجه صفر بر صفر متوقف شد و در بازی سوم مقابل تیم پاس همدان یک بر یک به تساوی رسید. این تیم در بازی چهارم یک بر صفر از سد تیم مس کرمان گذشت، در بازی پنجم مقابل شهرداری اردبیل 2 بر 2 به تساوی رسید، در بازی ششم با نتیجه 3 بر یک مقابل داماش گیلان به پیروزی رسید و در بازی هفتم نیز 2 بر صفر تیم گیتی‌پسند اصفهان را شکست داد.

شاگردان کلانتری در هفته هشتم با نتیجه یک بر صفر از سد حریف خود ایرانجوان بوشهر گذشتند، در هفته نهم با نتیجه یک بر صفر نفت مسجد سلیمان را مغلوب کردند، همچنین در هفته دهم مقابل نساجی مازندران با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسیدند و در هفته یازدهم نیز با همین نتیجه پارسه تهران را شکست دادند. تیم فجر شهید سپاسی شیراز در هفته دوازدهم با نتیجه 2 بر یک مغلوب ماشین‌سازی تبریز شد و در هفته سیزدهم مقابل تیم مس رفسنجان به تساوی بدون گل رسید، در هفته چهاردهم نیز با همین نتیجه مقابل تیم گل‌گهر سیرجان متوقف شد و در هفته پانزدهم مقابل تیم آلومینیوم هرمزگان با تک گل احمد حسن‌زاده 3 امتیاز کامل بازی را کسب کرد.

این تیم در هفته شانزدهم با نتیجه 2 بر یک از سد خیبر خرم‌آباد گذشت، در هفته هفدهم مقابل فولاد یزد با نتیجه یک بر یک متوقف شد، در هفته هجدهم نیز مقابل آلومینیوم اراک با همین نتیجه به تساوی رسید و در هفته نوزدهم در ورزشگاه حافظیه 2 بر یک مغلوب تیم «صنعت نفت آبادان» شد. تیم فجر شهید سپاسی در هفته بیستم مقابل خونه به خونه بابل با تک گل ایمان باصفا پیروز شد، در هفته بیست و یکم با نتیجه 2 بر صفر بازی را به تیم پیکان تهران واگذار کرد، در هفته بیست و دوم مقابل تیم پاس همدان  با نتیجه یک بر صفر پیروز شد و در هفته بیست و سوم نیز مقابل مس کرمان بدون گل به تساوی رسید.

فجری‌ها در هفته بیست و چهارم مقابل تیم شهرداری اردبیل بدون گل به تساوی رسیدند، در هفته بیست و پنجم مقابل داماش گیلان یک بر صفر مغلوب شدند، در هفته بیست و ششم نیز مقابل گیتی‌پسند اصفهان با نتیجه 3 بر یک شکست خوردند و در هفته بیست و هفتم نیز مقابل تیم ایرانجوان بوشهر با نتیجه 2 بر یک مغلوب شدند. این تیم در هفته بیست و هشتم مقابل تیم نفت مسجد سلیمان با نتیجه یک بر صفر بازی را واگذار کرد، در هفته بیست و نهم مقابل تیم نساجی مازندران به نتیجه یک بر صفر پیروز شد و در هفته سی‌ام مقابل پارسه تهران بدون گل متوقف شد.

فجری‌ها در هفته سی و یکم نیز با نتیجه یک بر صفر مغلوب ماشین‌سازی تبریز شدند. در هفته سی و دوم مقابل مس رفسنجان با نتیجه یک بر یک به تساوی رسیدند و در هفته سی و سوم نیز با همین نتیجه مقابل گل گهر سیرجان متوقف شدند. این تیم در هفته سی و چهارم مقابل آلومینیوم هرمزگان قرار گرفت و در پایان با نتیجه 2 بر صفر از سد این تیم گذشت و تیم فجر در هفته سی و پنجم با نتیجه پرگل 5 بر 2 از سد خیبر خرم‌آباد گذشت و در هفته سی و ششم با نتیجه یک بر صفر از فولاد یزد شکست خورد.

منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

website tracking