۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۶

فرمانده انتظامی شازند خبر داد

توقیف 19 هزار قلم کالای قاچاق در عملیات پلیس شازند

توقیف 19 هزار قلم کالای قاچاق در عملیات پلیس شازند
فرمانده انتظامی شازند گفت: 19 هزار قلم لوازم آشپزخانه و نوشیدنی قاچاق در دو عملیات پلیس در این شهرستان شازند شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، سرهنگ بیژن جنتیبا اشاره به کشف محموله قاچاق کالا در شازند اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان در انجام تحقیقاتی از تردد و دو خودروی حامل کالای قاچاق از محورهای مواصلاتی شهرستان مطلع شدند و برنامه ریزی عملیاتی برای شناسایی و توقیف خودروها آغاز شد.

وی افزود:‌ با برنامه ریزی انجام شده سرانجام روز گذشته ماموران انتظامی در محورهای اطراف شهرستان در عملیات هایی جداگانه خودروها را شناسایی و متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شازند تصریح کرد: در بازرسی از خودروهای توقیفی 12 هزار و 480 عدد قاشق و چنگال و 6 هزار و 480 نوشابه و نوشیدنی قاچاق متوقف شد که کالاهای کشف شده به منظور ارزش گذاری به گمرک استان ارجاع شد.

سرهنگ جنتی با اشاره با اینکه که هر دو محموله از شهرهای جنوبی کشور بارگیری شده گفت: هر دو راننده در این رابطه دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

یک کشته و دو مجروح در سانحه رانندگیی استان مرکزی

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشاره به حوادث رانندگی در استان مرکزی گفت: برخورد دو دستگاه کامیون در آزاد راه کربلا یک کشته و دو مجروح برجای گذاشت.

سرهنگ ایرج کهریزی افزود: در سانحه ای که در ساعت 18 روز گذشته رخ داد بر اثر برخورد دو دستگاه کامیون بنز و خاور در محور آزاد راه کربلا جاده فرعی بیوران، راننده کامیون بنز به علت شدت جراحات وارده در دم فوت کرد و سرنشین خودرو بنز و راننده خودروی خاور مصدوم و به بیمارستان انتقال شدند.

وی تصریح کرد: علت این سانحه از سوی کارشناس پلیس راه عدم توجه به جلو راننده کامیون بنز اعلام شد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking