۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۵

جایی که من زندگی می‌کنم محله محترمی است

بهروان: استقلالی‌ها ورزشگاه را پر نکردند هواداران تراکتورسازی بیایند/ نمی‌توانیم تماشاگران را به آزادی راه ندهیم!

بهروان: استقلالی‌ها ورزشگاه را پر نکردند هواداران تراکتورسازی بیایند/ نمی‌توانیم تماشاگران را به آزادی راه ندهیم!
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: نمی‌توانیم وقتی تماشاگر به ورزشگاه می‌آید آنها را راه ندهیم.
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، امروز (دوشنبه) جلسه هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال برگزار شد.

پس از این جلسه، غلامرضا بهروان درباره لغو انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: هیئت‌های فوتبال استان‌ها از وزارت ورزش‌وجوانان درخواستی داشته‌اند تا این انتخابات لغو شود. ادعای آنها این است که اگر اساسنامه فدراسیون در هیئت دولت به تصویب نرسد، در انتخابات شرکت نخواهند کرد. اما فکر نمی‌کنم که مشکلی برای برگزاری این کار وجود داشته باشد. چون وزارت ورزش همان اساسنامه سال 90 را قبول دارد.

وی در خصوص صحبت‌هایی مبنی بر ناراحتی اوسیانو کروز، دستیار کی‌روش برای زندگی در محله خود خاطرنشان کرد: جایی که من زندگی می‌کنم، محله محترمی است و ساکنان خوبی دارد. شاید حضور در آنجا به آقایان برخورده و دوست دارند که جای دیگری زندگی کنند.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص محل برگزاری دیدار گسترش‌فولاد و پرسپولیس اظهار داشت: ورزشگاه گسترش‌فولاد بسیار مناسب برای بازی‌ها است. اما شورای تامین نامه داده که این دیدار در استادیوم یادگار انجام شود. همچنین مشکلی که ورزشگاه گسترش فولاد دارد، عدم نور کافی است.

بهروان ادامه داد: نمی‌توان گفت چون استقلال در آنجا بازی کرده بقیه هم باید در آنجا مسابقه دهند. برخی بازی‌ها شرایط خاص خودش را دارد. نمی‌دانم فراز کمالوند به چه چیزی مشکوک است که برخی صحبت‌ها را مطرح کرده است.

وی در خصوص حضور تماشاگران تراکتورسازی در بازی با استقلال در ورزشگاه آزادی تصریح کرد: نمی‌توانیم وقتی تماشاگر به ورزشگاه می‌آید آنها را راه ندهیم. وقتی استادیوم خالی باشد، به درصد هواداران نگاه نمی‌کنیم. اگر تماشاگران میزبان 90 درصد سکوها را پر کردند که هیچ، اما اگر اینگونه نشد، هواداران تیم مهمان هم می‌توانند در استادیوم حضور پیدا کنند.

منبع : میزان
website tracking