۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۰

"افتتاح طرح احداث ۲۰هزار واحد مسکونی توسط سپاه برای مردم محروم و مددجویان کمیته امداد"

سرلشکر جعفری: سالانه 5500 ‌واحد مسکونی با امکانات سپاه و حضور جهادی بسیجیان احداث می‌شود/خانه‌دار شدن محرومان هدیه انقلاب است

سرلشکر جعفری: سالانه 5500 ‌واحد مسکونی با امکانات سپاه و حضور جهادی بسیجیان احداث می‌شود/خانه‌دار شدن محرومان هدیه انقلاب است
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای محرومیت زدایی از مناطق محروم در سراسر کشور وارد این طرح مشترک با کمیته امداد خمینی(ره) شده است و امکانات اولیه طرح توسط سپاه تامین می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، ظهر امروز با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران آیین کلنگ‌زنی احداث بیش از 20 هزار واحد مسکونی در روستای خضیریه کارون خوزستان برگزار شد.

سردار سرلشکر محمدعلی جعفری در این مراسم در جمع مرم اظهارداشت: در این طرح که با هدف ایجاد 20 هزار واحد مسکونی در سراسر کشور اجرایی می‌شود سالانه بیش از 5 هزار و 500 واحد مسکونی برای محرومان ساخته می‌شود.

وی افزود: این طرح حاصل همکاری سازمان بسیج مستضعفین سپاه و کمیته امداد امام خمینی(ره) است و واحدهای ساخته شده به مردم مناطق محروم و مددجویان کمیته امداد تحویل می‌شو‌د.

فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به آغاز این طرح در خوزستان گفت: روستای خضیریه در شهرستان کارون که روستایی محروم است برای آغاز این پروژه انتخاب شده و با اقدام جهادی بسیجیان به زودی کار ساخت آغاز می‌شود.

وی افزود: واحدهای تولیدی در این پروژه با نازل‌ترین قیمت و البته با همت والای بسیجیان جهادی احداث می‌شوند.

سرلشکر جعفری به محرومیت‌های شهرستان کارون در نزدیکی کلانشهر اهواز اشاره کرد و گفت: روستاهای محروم زیادی در این شهر وجود دارد که باید به زودی به آنها خدمات‌رسانی شود لذا سپاه پاسداران برای رفع محرومیت از این منطقه پیشگام شده است.

وی تاکید کرد:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای محرومیت‌زدایی از مناطق محروم در سراسر کشور وارد این طرح مشترک با کمیته امداد خمینی(ره) شده ‌و امکانات اولیه طرح توسط سپاه تامین می شود.

فرمانده کل سپاه با اشاره به حضور بسیجیان جهادی در این طرح بزرگ نیز گفت: با حضور منابع انسانی بسیج و جهادگران در این پروژه واحدهای مسکونی ارزان قیمت ساخته خواهند شد تا هدیه انقلاب به مردم محروم باشد.

به گزارش تسنیم، سرلشکر جعفری از صبح امروز در سفری اعلام نشده به استان خوزستان سفر کرده و  با حضور در روستای محروم"خضیریه"شهرستان کارون واقع در 34کیلومتری اهواز ضمن بازدید از برخی پروژه های محرومیت زدایی سپاه کلنگ احداث 20هزارواحد مسکونی را برای تحویل به محرومین و مددجویان کمیته امداد بر زمین زد.

مدت اجرای این پروژه که  615 واحد مسکونی آن در سال جاری به استان خوزستان تعلق دارد کمتر از یکسال می باشد و بسیج سازندگی مسئولیت ساخت این واحدهای مسکونی را در مناطق محروم سراسر کشور برعهده خواهد داشت.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking