۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۶

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور:

دشمنان همچنان تهدید، فشار و بدعهدی دارند/ تحریف فکری امام راحل خواسته دشمنان قسم‌خورده انقلاب است

دشمنان همچنان تهدید، فشار و بدعهدی دارند/ تحریف فکری امام راحل خواسته دشمنان قسم‌خورده انقلاب است
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور گفت: آنچه از امام عظیم‌الشان(ره) آموختیم پس از گذشت سال‌ها دیدیم که دشمنان در طی این دوران، تهدید، فشار و بدعهدی دارند.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، شعبانعلی رمضانیان رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور امروز در مراسم تجدید میثاق فرهنگیان بسیجی با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک ایام ماه رجب، اظهار داشت: ان‌شاءالله خداوند تمام ما را جزو رجبیون به حساب بیاورد و آماده ماه مبارک رمضان باشیم.

وی افزود: مناسبت‌ها و ایام مختلف در جمهوری اسلامی به یک نعمت مزین شده که درک درست و قدرشناسی آن در حرم امام راحل لازم است.

رمضانیان با اشاره به تجدید بیعت دوباره با بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران خاطر نشان کرد: در حرم حضرت امام خمینی(ره) آمده‌ایم تا بگوییم ای امام عزیز ما همچنان با شما و در حصول اعتقادات شما باقی هستیم زیرا تمام عشق و علاقه به شما به خاطر اخلاص و دین‌دادگی به اسلام و اهل بیت(ع) است. 

وی افزود: اسلام را در مکتب حضرت امام خمینی(ره) آموخته‌ایم تا بین اسلام ناب محمدی(ص) و اسلام‌های دروغین انگلیسی و آمریکایی تفاوت قائل باشیم.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور با بیان اینکه امام(ره) بارها فرمودند و تأکید داشتند اسلام هم مقصد و هم مکتب ما است، گفت: از امام(ره) آموختیم اگر بخواهیم انقلاب حفظ شود باید پشتیبان ولایت فقیه باشیم و نگذاریم انقلاب به دست نااهلان بیفتد.

وی با بیان اینکه امام(ره) بزرگوار نشان داد که در راه انقلاب هم دوستان و هم دشمنانی داریم، گفت: ما راه امام(ره) و اندیشه امام(ره) را با افتخار انتخاب کردیم و آنچه از امام عظیم‌الشأن آموخته‌ ایم پس از گذشته سال‌ها دیدیم، که دشمنان در طی دوران انقلاب، تهدید، فشار و بدعهدی دارند.

رمضانیان با بیان اینکه تحریف فکری امام بزرگوار یکی از خواسته‌های دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب است، اظهار کرد: امام(ره) فرمودند اگر در مسیر انقلاب باشید نه تنها دشمنان بلکه این مسیر به مقصد خواهد رسید و دشمنان قادر نخواهند بود بر شما نفوذ کنند.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور در پایان هفته معلم، روز معلم و هفته بسیج فرهنگیان را به تمام معلمان، فرهنگیان و بسیجیان تبریک گفت.

منبع : فارس

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking