۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۸

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس:

دولت و مجلس به حمایت از تولید داخلی توجه ویژه کنند‌/ مجوز تأسیس درمانگاه تأمین اجتماعی در ایوانکی گرفته شد

دولت و مجلس به حمایت از تولید داخلی توجه ویژه کنند‌/ مجوز تأسیس درمانگاه تأمین اجتماعی در ایوانکی گرفته شد
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت و مجلس باید توجه ویژه‌ای به حمایت از تولید داخلی داشته باشند، گفت: مجوز تأسیس یک درمانگاه تأمین اجتماعی در ایوانکی گرفته شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرمسار، غلامرضا کاتب صبح امروز در همایش تجلیل از کارگران در سالن همایش‌های فرهنگسرای خورشید تابان، ضمن قدردانی از کارگران، اظهار کرد: خرید یک کالای خارجی برابر است با کمک به اقتصاد کشورهای خارجی و بیکاری جوانان و کارگران ایرانی در داخل کشور و چه‌بسا این فرهنگ غلط موجب بسته شدن برخی واحدهای تولیدی در ایران شده است.

وی با تأکید بر لزوم احیای فرهنگ استفاده از تولیدات داخلی، افزود: امروز استقلال، عزت و خودکفایی کشور در گرو فرهنگ کار و تلاش تولیدکنندگان است و این به این معنا نیست که جامعه تولیدکنندگان و کارفرمایان نگاه، هدف و مقصدی متفاوت با قشر کارگران دارند و همه مردم در هر قشری موظف هستند، برای پویایی اقتصاد کشور تلاش کنند.

نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه دولت و مجلس باید توجه ویژه‌ای به حمایت از تولید داخلی داشته باشند، خاطرنشان کرد: اگر رونق اقتصادی در جامعه شکل بگیرد، تولیدکنندگان، کارگران و همه ملت از آن نفع خواهند برد و در پی آن اقتصاد کشور پویا خواهد شد.

کاتب ضمن اظهار تأسف در خصوص فرهنگ غلط و رایج یافته استفاده از تولیدات و کالاهای خارجی در بین مردم، افزود: در کشور برخی از واحدهای تولیدی جنس خود را با مارک خارجی در بازار به فروش می‌رسانند و مردم نیز تمایلی به خرید اجناس ایرانی ندارند.

وی ادامه داد: فرهنگ استفاده از تولیدات داخلی را در کشور باید احیا کرد تا اقتصاد کشور نیز دچار تغییر و تحول و پویایی شود.

نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: هر شخصی از کارگر تا مسئولان نظام اگر خود را موظف بدانند که درآمد خود را برای حمایت از تولید داخلی سرمایه‌گذاری کنند، اقتصاد در کشور پویا خواهد شد.

کاتب در زمینه خدمت‌رسانی به کارگران گفت: به پاس زحمات بی‌نظیر کارگران بخشی از خدماتی که قشر کارگری دریافت می‌کند را باید افزایش دهیم.

وی اظهار کرد: در پی این موضوع، در سال گذشته درمانگاه تأمین اجتماعی گرمسار از روزانه به شبانه‌روزی ارتقا یافت و در طول هفته اخیر نخستین خواسته ما در جلسات با مسئولان، مرتبط با این موضوع بوده است که این درمانگاه تخصصی شود و موافقت این موضوع از نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گرفته شده است.

نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجوز تأسیس یک درمانگاه تأمین اجتماعی در ایوانکی نیز گرفته شده است، افزود: تأسیس این درمانگاه و تخصصی شدن درمانگاه تأمین اجتماعی گرمسار به کارگرانی که بیمه تأمین اجتماعی باشند، کمک شایانی خواهد کرد.

منبع : فارس

پربازدیدترین امروز

website tracking