۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۸

شهردار خاکعلی:

بوستان نماز خاکعلی هفته آینده کلنگ‌زنی می‌شود

بوستان نماز خاکعلی هفته آینده کلنگ‌زنی می‌شود
شهردار خاکعلی از کلنگ‌زنی بوستان نماز این شهر در هفته آینده خبر داد.

علیرضا انصاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبیک گفت: تا پایان این هفته پیمانکار احداث بوستان نماز شهر خاکعلی مشخص شده و هفته آینده کلنگ‌زنی آن صورت می‌گیرد.

وی افزود: بوستان نماز شهر خاکعلی در زمینی به مساحت هشت هزار متر مربع شامل زمین بازی‌ کودکان، سرویس بهداشتی، فضای سبز، آلاچیق، مسیر ورزش صبحگاهی و ... احداث می‌شود.

شهردار خاکعلی ادامه داد: بوستان نماز این شهر با 3 میلیارد ریال اعتبار احداث می‌شود که عملیات اجرایی آن شهریور ماه سال جاری به اتمام رسیده و در هفته دولت نیز به بهره‌برداری می‌رسد.

انصاری با اشاره به راکد ماندن 10 ساله پروژه ساختمان شهرداری به دلیل سوءمدیریت گذشته خاطرنشان کرد: این پروژه در حال حاضر 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که با اختصاص 8 میلیارد ریال اعتبار در چهار طبقه در حال تکمیل است و در هفته دولت افتتاح می‌شود.

این مسئول به انعقاد قرداد با پیمانکار برای احداث دروازه قرآن و المان شهری در میدان ورودی شهر خاکعلی مقابل بخشداری بشاریات اشاره کرد و گفت: دروازه قرآن و المان شهری و تمثال مبارک شهدای این شهر با یک میلیارد و 500 میلیون ریال احداث و نصب می‌شود که افتتاح آن نیز در هفته دولت صورت می‌گیرد.

شهردار خاکعلی تصریح کرد: برای احداث بوستان بانوان در شهر خاکعلی از شورای این شهر 2 هزار متر زمین درخواست شده است.

انصاری اضافه کرد: مسجد امام حسین‌(ع) با یک‌‌هزار و 400 مترمربع مساحت 10 سال می‌شود که راکد مانده و سقف آن با یک میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار از سوی شهرداری و شورای شهر احداث شده است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه برای تکمیل مسجد امام حسین‌(ع) 20 میلیارد ریال اعتبار نیاز است از مسئولان استان قزوین درخواست می‌شود در تکمیل این پروژه مسئولان شهر خاکعلی را یاری کنند.

شهردار خاکعلی گفت: با توجه به حضور اعضای شورای جدید شهر خاکعلی وضعیت مصوبات شورا و پروژه‌های عمرانی این شهر روند رو به رشدی دارد و در این راستا نیز مسئولان بخش بشاریات و شورای شهر همکاری لازم را با شهرداری دارند.

منبع : فارس

پربازدیدترین امروز

website tracking