۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۰

شهردار گلستان تاکید کرد

لزوم همکاری بیشتر اداره گاز با شهرداری گلستان برای حفاری معابر

لزوم همکاری بیشتر اداره گاز با شهرداری گلستان برای حفاری معابر
شهردار گلستان بر لزوم همکاری هر چه بیشتر شهرداری و اداره گاز برای حفاری معابر تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، بهروز کاویانی صبح امروز در دیدار رئیس اداره گاز این شهر اظهار کرد: حفاری معابر توسط اداراتی مثل گاز، آبفا و ... هزینه‌های زیادی برای شهرداری دارد و لازم است در این خصوص هماهنگی و همفکری بین این ادارات و شهرداری اتخاذ شود تا از صرف هزینه‌های مجدد برای تسطیح و آسفالت جلوگیری شود.

وی با بیان اینکه باید از تحمیل هزینه‌های سنگین به مردم جلوگیری شود، بیان کرد: هماهنگی دستگاه‌های اجرایی برای خدمت به مردم می‌تواند راه‌گشای بسیاری از مشکلات باشد.

شهرداری گلستان تصریح کرد: شهرداری این شهر اهتمام جدی برای تعامل و همکاری با سایر دستگاه‌های خدمت‌رسان دارد، چراکه خدمت به مردم را وظیفه ذاتی خود می‌داند و در این راه از هیچ اقدامی دریغ نخواهد کرد.

وی تأکید کرد: وجود مدیریت جهادی باید الگوی همه مدیران باشد و امسال که تحت عنوان اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل از سوی رهبر معظم انقلاب نام‌گذاری شده، بیانگر آن است که همه مدیران در هر سطوحی باید نسبت به عملی کردن برنامه‌ها برای خدمت به مردم و ایجاد زمینه آرامش و آسایش و رفاه آنها با توجه به شاخصه‌های اقتصاد مقاومتی جامه عمل بپوشانیم.

کاویانی با اشاره به خدمات‌رسان بودن شهرداری و اداره گاز خاطرنشان کرد: شهرداری گلستان آمادگی دارد برای ارائه خدمات بهینه به شهروندان در زمینه حفاری همکاری‌های لازم را انجام دهد.

تخصیص زمین برای احداث ایستگاه تقلیل فشار گاز در سطح شهر از دیگر مواردی بود که در این جلسه مطرح و بر تعامل طرفین در این زمینه تأکید شد.

احداث ساختمان جدید اداره گاز با تعامل، همکاری و مشاوره شهرداری نیز در این جلسه مورد تبادل نظر و بررسی قرار گرفت.

کلیدواژه ها :گلستان شهر شهر گاز
منبع : فارس

پربازدیدترین امروز

website tracking