۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۲

منتخب مردم سمیرم در مجلس:

فرمایشات رهبر انقلاب، قانون اساسی و منافع ملی خط قرمز است

فرمایشات رهبر انقلاب، قانون اساسی و منافع ملی خط قرمز است
منتخب مردم سمیرم در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: خط قرمز ما باید سه اصل قانون اساسی، منافع ملی و در رأس آن مقام معظم رهبری باشد که اگر این سه اصل را اصولگرا و اصلاح‌طلب رعایت کنند، فرقی بین آن‌ها نیست.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمیرم، اصغر سلیمی عصر امروز در نشستی با تعدادی از پاسداران و جانبازان این شهرستان اظهار کرد: باید توجه داشت که امنیت امروز کشورمان را مدیون سپاه هستیم.

وی افزود: اقتصاد مقاومتی تنها راه حل مشکلات است، خط قرمز ما نیز باید سه اصل قانون اساسی، منافع ملی و در رأس آن مقام معظم رهبری باشد که اگر این سه اصل را اصولگرا و اصلاح‌طلب رعایت کنند، فرقی بین آن‌ها نیست.

نماینده منتخب مردم سمیرم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: از نیروهای نظامی و انتظامی خصوصا سپاه که امنیت داخل کشور و مرزهایمان را مدیون ‌این عزیزان هستیم، تشکر و قدردانی‌ می‌کنم.

وی با اشاره به دور بودن سپاه از هرگونه مرزبندی، بیان کرد: در این مدتی که با طیف اصلاح‌طلبی کارکرده‌ام، حقیقتا چیزی جز دغدغه نظام و انقلاب ندیدم.

سلیمی با اشاره به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری و مشکلاتی که در بحث اقتصاد داریم و همچنین تحریم‌هایی که توسط دشمن بر کشور تحمیل شده است، اذعان کرد: باید به نیروهای خودی متکی بود و از ظرفیت گروه‌ها استفاده کرد؛ همچنین نباید به سمت گروه خاصی سوق پیدا کرد.

وی ادامه داد: یک عملگرا هستم و با توجه به سابقه پزشکی‌ام، برایم فرقی ندارد که بیمارم از چه طیف و گروهی و چه قومیتی باشد و همه برایم یکسان هستند.

نماینده منتخب مردم سمیرم در مجلس دهم عنوان کرد: نباید میان مردم و مسئولین تفاوتی قائل شویم، باید از توان همه استفاده کنیم چرا که اختلافات بین اصولگرایی و اصلاح‌طلبی باعث ضرر رساندن به کشور می‌شود.

وی درباره تاکیدات مقام معظم رهبری و رئیس جمهور درباره معیشت مردم، تاکید کرد: با توجه به نظر مقام معظم رهبری و رئیس جمهور باید دغدغه معیشت مردم را داشته باشیم.

سلیمی با اشاره به ملاقات‌های اخیرش با عارف، لاریجانی و نوبخت گفت: بنا به فرموده مقام معظم رهبری باید جذب حداکثری و دفع حداقلی داشته باشیم.

منبع : فارس

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking