۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۱

فرمانده انتظامی سبزوار خبر داد

کشف بیش از 200 میلیون ریال کالای قاچاق در سبزوار

کشف بیش از 200 میلیون ریال کالای قاچاق در سبزوار
فرمانده انتظامی سبزوار از کشف بیش از 200 میلیون ریال کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از سبزوار، سید محمد هاشم‌زاده هاشمی، ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه طرح کنترل محورهای مواصلاتی توسط ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز اجرایی شده است، اظهار کرد: با استقرار تیم‌های نظارتی و گشت‌زنی‌های مداوم در محورهای مواصلاتی بالغ بر سه دستگاه اتوبوس حامل کالای قاچاق در این شهرستان توقیف شد.

وی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین اهداف ما برخورد قانونی با انواع قاچاق کالا در این شهرستان است، افزود: در اقدامات بازرسی صورت گرفته بالغ بر 2 هزار و 688 پاکت آب میوه قاچاق، 550 قلم لوازم آرایشی و بهداشتی و نیز یک دستگاه موتورسیکلت کشف شد و متخلفان برای تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی سبزوار ارزش کالاهای قاچاق کشف شده را بیش از 200 میلیون ریال عنوان کرد و ادامه داد: قاچاق کالا یکی از مهم‌ترین عوامل انحراف سرمایه‌های ملی و کاهش تولیدات ملی است که از مردم درخواست می‌کنیم که در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک در زمینه قاچاق کالا به مرکز فوریت پلیسی 110 اطلاع‌رسانی کنند.

هاشمی با اشاره به دستگیری زوج سبزواری با بیش از 37 فقره سرقت، خاطرنشان کرد: با گزارش چند فقره سرقت خودرو و لوازم داخلی خودرو تیمی از مأموران متخصص دایره تجسس کلانتری 11 موضوع را مورد پیگیری قرار دادند.

وی ادامه داد: با بررسی سرنخ‌های بجا مانده از وقوع سرقت‌های این زوج و شیوه‌های نوین پلیسی یکی از سارقان در حال فروش لوازم سرقتی توسط مأموران نیروی انتظامی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی سبزوار اضافه کرد: متهم در بازجویی‌های خود به 30 فقره سرقت لوازم داخلی خودرو و هفت فقره سرقت خودرو با همکاری همسرش اعتراف کرد.

هاشمی با بیان اینکه از مخفیگاه متهم لوازم سرقتی از جمله لپ‌تاپ، مموری موبایل، ضبط و پخش و جعبه آچار کشف شده است، تصریح کرد: هر دو متهم پس از بازجویی و تشکیل پرونده به مقام قضایی شدند.

منبع : فارس

پربازدیدترین امروز

website tracking