۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۷

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور در اراک:

آمریکا توان مقابله با جریان مقاومت اسلامی را ندارد/دشمنان ‌حذف قدرت موشکی ایران را دنبال می‌کنند

آمریکا توان مقابله با جریان مقاومت اسلامی را ندارد/دشمنان ‌حذف قدرت موشکی ایران را دنبال می‌کنند
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور بابیان اینکه آمریکا توان مقابله با جریان مقاومت اسلامی را ندارد گفت: جنگ امروز، جنگ کفر و استکبار با اندیشه اسلام ناب محمدی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، شعبانعلی رمضانیان عصر امروز در مراسمی که به‌مناسبت گرامیداشت مقام معلم و هفته بسیج فرهنگیان در کانون امام علی(ع) اراک برگزار شد با اشاره به 2عنصر کلیدی در ایران اظهار داشت: موسسات تحقیقاتی آمریکا به این نتیجه رسیده‌اند که در ایران دو عنصر، تفکر بر‌اساس اصول و مبانی انقلاب اسلامی و ولایت فقیه وجود دارند که مانع اهدافشان است.

وی افزود: یکی از این موسسات به‌نام سابان پس از انجام مطالعه و تحقیق با توصیه به دولتمردان آمریکایی از آنها خواسته برای جلوگیری از روند خطرناک افول تسلط و سیطره‌شان چاره‌ای جز انجام چند کار ندارند و باید با اجرای این چند کار برای حفظ قدرتشان دست و پا زده و تلاش کنند.

رمضانیان تصریح کرد: گرفتن توان هسته‌ای ایران، حذف دفاع و قدرت موشکی ایران، کنترل جریان مقاومت و مهار ایران برای ایجاد تغییر در رفتار آن از جمله این چاره‌جویی‌هاست تا بتوانند مقاومت را سست و کم توان سازند.

وی اضافه کرد: آمریکا به‌دنبال کنترل جریان مقاومت اسلامی است چرا که دیگر امیدی به حذف آن ندارد و امروز مقاومت به نقطه مهم و موثر در دنیا تبدیل شده و ضعف و زبونی استکبار را به رخ جهانیان کشیده است.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور ادامه داد: سابان بعد از ارزیابی مجدد عملکرد آمریکا در راستای جلوگیری از افول تسلطش در اواسط سال گذشته به این نتیجه رسید که در هر 4 زمینه با شکست مواجه شده و علت اصلی آن شکل‌گیری اندیشه‌ای تحت عنوان خط امام  و تبعیت جامعه از ولایت فقیه در ایران است.

رمضانیان خاطر نشان کرد: پیشنهاد موسسه سابان آمریکا به دولتمردان این کشور برای کنار زدن این عناصر طرح دو پروژه تحت عنوان نفوذ و فشار اقتصادی است تا بتوانند تفکر و اندیشه امام را به بیراهه بکشند و ولی فقیه را از سر راه بردارند.

وی ادامه داد: دولت آمریکا معتقد است بی‌دلیل نمی‌شود به رهبری تعرض کرد چرا که دارای محبوبیت و تاثیر است پس باید ابتدا باب نقد رهبری را در جامعه باز کنیم تا از این طریق بتوانیم قدرت و نفوذ رهبری را محدود کنیم و زمینه تغییر رهبری را میسر سازیم.

جنگ امروز نبرد استکبار با اندیشه ناب اسلامی است

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور با اشاره به طرح برنامه‌های نفوذ و فشار اقتصادی از سوی دشمن گفت: یکی از تئوریسین‌های آمریکایی که در خصوص جنگ‌های جهانی اول و دوم پیش‌بینی‌هایی کرده بود پیش‌بینی کرده جنگ سوم علیه اندیشه ناب و فراگیر اسلام که چشم‌انداز و راهبرد سعادت‌بخش بشری است به وقوع می‌پیوندد.

رمضانیان با اشاره به ضرورت انتخاب الگوی مناسب عنوان کرد: ما باید بدانیم الگوی نظام سرمایه‌داری الگویی نادرست است و اگر ما نتوانسته‌ایم در اقتصاد مقاومتی تا کنون پیشرفتی داشته باشیم برای این است که هنوز نتوانسته‌ایم الگوی خود را پیدا کنیم، الگویی که بر اساس ضوابط اسلامی باشد.

وی بیان داشت:وقتی خط امام(ره) تا این حد در نگاه دشمن بزرگ و خطرناک است و به‌دنبال چاره‌اندیشی برای انحراف آن است، باید فهمید که گرگ زمان هیچگاه از خصلت کثیف خود دست نمی‌کشد و این که یک عده بر این باورند  که دشمنی در کار نیست بیدار شوند.

نگاه نافذ مقام معظم رهبری راهبرد گره گشای کشور است

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور بااشاره به ضرورت توجه به تدابیر و فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: اگر امروز کلام رهبری درست دریافت و اجرا شود بی‌شک در کوتاه‌ترین زمان مشکلات حل می‌شود چراکه فرمایشات و تدابیر مقام معظم رهبری بانگاهی جامع و آینده‌نگرانه بیان می‌شوند که عمل به آن زمینه رشد و اقتدار ما را روز به روز بیش از پیش اعتلا می‌بخشد.

وی افزود: در چندساله اخیر بارها رهبرمعظم انقلاب اسلامی به موضوعات مهمی اشاره کرد که هرجا به این منویات و تدابیر عمل کردیم توانستیم موفق باشیم و بدون مشکل و هیچ سختی از بزنگاه‌ها و تنگناها عبور کنیم.

معلمان جهت دهنده اندیشه جامعه هستند

رمضانیان با اشاره به وظیفه معلم در جامعه گفت: معلم به عنوان هدایتگر باید صحنه را درست و دقیق تشخیص داده و مباحث را انتقال دهد و همچنین از قدرت تحلیل برخوردار باشد بنابراین باید معلمان بتوانند خود را به دانش و نگاه جامع و بابصیرت مجهز کنند.

وی اضافه کرد: معلم به عنوان شخصیتی مهم و ارزشمند در جامعه وظیفه تربیت نسل‌های کشور را برعهده دارد بنابراین توجه ویژه به این قشر و بخش جامعه زمینه تربیت انسان‌های وارسته و موفق را در کشور به دنبال دارد.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور بااشاره به ضرورت انتخاب اصلح در انتخابات ادامه داد: از مردم اراک درخواست داریم تا با انتخابی درست و بر اساس اصول اسلامی و دینی در پیشرفت کشور سهیم باشند و بتوانند با انتخاب افراد اصلح امور جامعه و کشور را به دست انسانهای وارسته و دلسوز بسپارند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking