۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۹

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی:

راه رسیدن به اهداف بلند مدت نظام، پافشاری بر اهداف و اصول انقلاب است

راه رسیدن به اهداف بلند مدت نظام، پافشاری بر اهداف و اصول انقلاب است
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه دشمن می‌خواهد ایران را وادار کند در قدرت هسته‌ای خود تجدید نظر کند، گفت: تنها راه رسیدن به اهداف بلندمدت نظام، همواره پافشاری بر اهداف و اصول انقلاب است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، سید هاشم غیاثی ظهر امروز در همایش استانی تبیین شاخص‌های انقلابی‌گری در حوزه‌های علمیه و مقابله با نفوذ، اظهار داشت: کسانی که امروزه در جامعه اسلامی از ولایت و امام خود تبعیت کنند جزء نجات‌یافتگان هستند و کسانی هم که تبعیت نکنند به طور قطع هلاک خواهند شد. 

وی ادامه داد: بنده معتقدم که امام زمان(عج) به امام خمینی(ره) دستور انقلاب را دادند و در حال حاضر نیز ما در بین‌الطلوعین قرار داریم و باید مراقب باشیم که خوابمان نبرد تا دشمن از غفلت ما استفاده کند و به جامعه نفوذ پیدا کند.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی افزود: در بین‌الطلوعین توانستیم صدام را حذف کنیم و توفیقات بسیاری در مقابل آمریکا به دست بیاوریم.

غیاثی با بیان اینکه دشمنی‌ها در سه حوزه مبانی، راهبرد و تاکتیک اتفاق می‌افتد، تصریح کرد: در حوزه تاکتیک و راهبرد امکان مذاکره وجود دارد، اما در حوزه مبانی هیچ‌گاه نقطه تلاقی وجود ندارد، چراکه در حاکمیت اسلامی تنها آموزش مبانی مدنظر است.

وی با بیان اینکه ما با آمریکا هیچ‌گاه به نقطه مشترک نمی‌رسیم، ادامه داد: ما در حوزه مبانی خدایی فکر می‌کنیم و خدایی عمل می‌کنیم؛ چیزی که آمریکا با آن مشکل دارد.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی تبیین کرد: امروزه بعضی از مسئولان کشوری در مقابل فرمایشات مقام معظم رهبری موضع می‌گیرند، اما به طور قطع ما در مقابل این موضع‌گیری‌ها سکوت نخواهیم کرد.

غیاثی عنوان داشت: دشمن اهدافی در استحاله از درون با راهبرد ایجاد بی‌تفاوتی نسبت به اصول نظام، انحراف در مدل ساختاری انقلاب در قالب پروژه نفوذ را دنبال می‌کند.

وی با بیان اینکه خواص بی‌بصیرت در جامعه بسیار هستند، افزود: در برابر خواص بی‌بصیرتی که در برابر فرمایشات مقام معظم رهبری می‌ایستند ضروری است اقدام شود و همه باید فرمایشات رهبر معظم انقلاب را در بستر قانونی دنبال کنند.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی متذکر شد: شاخص همه انقلابی‌ها مقام معظم رهبری است و همه تابع حکم ایشان هستیم و در مقابل دنیا و آخرت هر فرد حقیقی و یا حقوقی که بخواهد در برابر فرمایشات رهبری زاویه بگیرد، می‌ایستیم. 

غیاثی یادآور شد: اگر امروز دشمن پاشنه آشیل ما را در اقتصاد و معیشت می‌بیند و فشار می‌آورد و افرادی در حوزه دیپلماسی مرعوب شده و تن می‌دهند این موضوع سبب می‌شود تا در جریان موشکی هم وارد شوند.

وی با بیان اینکه دشمن می‌خواهد ایران را وادار کند در قدرت هسته‌ای خود تجدید نظر کند، تصریح کرد: تنها راه رسیدن به اهداف بلندمدت نظام، همواره پافشاری بر اهداف و اصول انقلاب است.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه مقام معظم رهبری بحث انقلابی‌گری را از حوزه‌های علمیه می‌خواهند، تشریح کرد: همانطور که در بسیج تربیت نیروهای مخلص و حاضر در هر مکان و زمانی وجود دارد باید در حوزه‌های علمیه نیز تربیت نیروهای مجاهد و در رکاب ولایت وجود داشته باشد که خوشبختانه تاکنون این انتظار محقق هم شده است.

منبع : فارس

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking