۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۴

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:

روحانیون باید همواره انقلابی بمانند

روحانیون باید همواره انقلابی بمانند
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: روحانیت باید برای مقابله با نفوذ، در خط مقدم حضور داشته باشند و باید همواره انقلابی بمانند تا انقلاب نیز به واسطه آنها بماند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم لطفیان ظهر امروز در همایش استانی تبیین شاخص‌های انقلابی‌گری در حوزه‌های علمیه و مقابله با نفوذ اظهار داشت: این همایش طلیعه‌ای برای همایش‌های دیگر به منظور بصیرت‌افزایی در حوزه علمیه‌های است. 

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در دیدار با مجمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه قم به دو نکته انقلابی ماندن حوزه‌های علمیه و مسئله نفوذ تاکید کردند، گفت: روحانیت باید برای مقابله با نفوذ در خط مقدم حضور داشته باشند و باید همواره انقلابی بمانند تا انقلاب نیز به واسطه آن‌ها بماند. 

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی افزود: حوزویان برای مقابله با تهدیدات انقلاب گزینه مناسبی هستند.

لطفیان تصریح کرد: امروزه معضل اسلام غیر فقاهتی از برخی تریبو‌ن‌هایی که سخنران آن روحانیون هستند ارائه می‌شود و باید تلاش کنیم تا این معضل برطرف شود و دغدغه‌های مقام معظم رهبری رفع شود.

وی ادامه داد: ما موظف هستیم در راستای دغدغه‌های مقام معظم رهبری به خود و جامعه هویت اسلامی ببخشیم و با بصیرت روزنه‌های نفوذ را شناسایی کنیم.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: حوزه‌های علمیه باید به عنصر عقلانیت، عنصر عزت، دشمن‌شناسی دقیق و تاثیر عاطفه و عشق توجه کنند و از آن‌ها برای سوق دادن عواطف پاک ملت اسلامی به سمت آرمان‌های نظام و اسلام استفاده کنند.

منبع : فارس

پربازدیدترین امروز

website tracking