۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۰

امسال متعلق به ناپولی بود

کاناوارو: توتی شایسته ادامه دادن است

کاپیتان سابق تیم ملی ایتالیا درباره شرایط سری آ صحبت کرد.

به گزارش بولتن نیوز؛ به گزارش footballitlia فابیو کاناوارو معتقد است علی رغم مسائل اخیر پیش آمده همچنان احترامی متقابل بین توتی و اسپالتی در رم وجود دارد.

کاناوارو در خصوص مسائل بین توتی و اسپالتی گفت:

معتقدم احترام متقابل و زیادی بین این دو نفر وجود دارد و می دانم که آنها زیاد با هم صحبت می کنند. توتی شایستگی ادامه دادن را دارد. من به او گفته ام که به آینده نگاه کند و تصمیم بگیرد. او نمی تواند از فوتبال دور باشد. او می خواهد ادامه بدهد. عملکرد و تاثیر گذاری او بی نظیر است اما در سنی نزدیک به چهل سالگی انجام بعضی کارها کمی دشوار است.

فابیو کاناوارو که تجربه بازی در یوونتوس و ناپولی را دارد در خصوص وضعیت این فصل ناپولی و عملکرد این تیم جنوبی گفت:

ناپولی می توانست اسکودتو را فتح کند ولی باید واضح بگویم که ناپولی عملکردی درخشان در این فصل داشت. تیم ساری بازی های خوبی ارائه داد و او ثابت کرد مربی بسیار باهوشی است. او سیستم های متفاوتی را انتخاب کرد. به نظرم امسال زمینه ای بود برای فتح اسکودتو در آینده برای ناپولی. از نظر من امسال متعلق به این تیم بود. آنها از ضعف ابتدای فصل یوونتوس استفاده کردند اما نتوانستند شرایط را ثابت نگه دارند و موقعیت خوبی را از دست دادند ولی هنوز هم امسال برای آنها سال خوبی بوده است. آنها باید در نقل و انتقالات ژانویه عملکرد بهتری نشان می دادند. البته باید این مساله را هم به یاد داشت که امسال اولین فصل ساری در ناپولی بود.

کاناوارو در خصوص شرایط یوونتوس گفت:

یوونتوس میل به موفقیت داشت. به غیر از بازیکنان اصلی آنها بازیکنان جوان خوبی مانند روگانی را نیز در تیم خود داشتند که به آینده تیم کمک خواهد کرد. آنها به خوبی می دانند که چطور در جدول صعود کنند.

حدود سه ماه دیگر و در روز 9 جولای ایتالیا دهمین سالگرد قهرمانی جام جهانی 2006 را جشن خواهد گرفت. کاناوارو در این خصوص گفت:

این یک روز مهم برای ما است. یک تجربه فوق العاده برای ما و کل ایتالیا. این تاریخ یادآور یک افتخار غرور انگیز برای ماست.

کلیدواژه ها :ایتالیا یوونتوس
منبع : بولتن
website tracking