۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۷

کیهان و خوانندگان33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

* دولتی‌ها در گذشته در جواب ما منتقدین هسته‌ای اشکال می‌گرفتند که چرا سخنان آمریکایی‌ها را شاهد بر غلط بودن روند مذاکرات گرفته‌ایم و به سخنان مسئولان خود اعتماد نمی‌کنیم امروز که آمریکا کاملا زیر میز زده و به اموال کشورمان دست‌درازی کرده چه توضیحی دارند بدهند.
8895---0919
* جنگ بین ما و آمریکا جنگ حق و باطل است و نیروهای حق تحت هیچ شرایطی زیر بار ذلت نمی‌روند مسئولانی که به این موضوع معتقد نیستند یا از امت اسلامی و انقلابی ایران مایه نگذارند و یا حداقل سد راه اسلام و کمک حال آمریکا نباشند.
2057---0911
* آقای ظریف وزیر خارجه کشورمان از شکست برجام نباید هراس داشته باشد. ملت فهیم ایران شکست برجام را نه به حساب تیم ایشان بلکه به حساب خوی استکباری شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار خواهد گذاشت ولی سیاست و دیپلماسی التماس و خواهش اگر متوقف نشود آبروی دیپلمات‌های ما قربانی برجام بدفرجام خواهد شد.
نیک‌نام از قم
* وقتی دولت خسارت 20 میلیارد دلاری قرارداد کرسنت را به خاطر گل روی وزیر نفت نادیده می‌گیرد و پیگیری نمی‌کند مسلم است که بابت دست درازی آمریکا به اموال ایران و برداشت 2 میلیارد دلار هیچ‌گاه خودش را نزد آمریکایی‌ها بد نمی‌کند.
2405---0917
* برجام غذای بیماری‌زایی شده که اگر اقدام بازدارنده موثری صورت نگیرد بتدریج شریان‌های حیاتی کشور را از حیات می‌اندازد. ما اکنون با ناکارآمدی برجام در حوزه اقتصاد و سیاست و 7 میلیون جوان بی‌کار و از سوی دیگر با دیپلماسی التماس دولتمردان در روابط خارجی مواجه شده‌ایم، چه کسی تصور می‌کرد بعد از برجام هر کشور فزرتی علیه ایران بیانیه صادر کند؟ تا دیر نشده باید چاره‌ای اندیشید و کاری کرد.
یک شهروند
* آقای رئیس‌جمهور با سالم شدن محیط زندگی و حاکم شدن امنیت اخلاقی در فضای عمومی جامعه چه مشکلی دارند که با بهانه قراردادن آزادی و تعبیر نادرست از این مفهوم در صدر مخالفت با طرح امنیت اجتماعی و اخلاقی نیروی انتظامی برآمده و سخنان دشمن شادکن و در مخالفت با خواسته مراجع معظم تقلید بر زبان جاری می‌کنند.
حسینی
* غیرت دولتمردان این دولت کجا رفته بود که همه داشته‌های این ملت غیور را روی میز مذاکره گذاشت و چوب حراج به آنها زد و اکنون کارش در مقابل آمریکا به التماس کردن افتاده است.
8612---0912
* آیا آقای رئیس‌جمهور از اینکه با برجام ایران بازار مصرف اقلام و اجناس روی دست مانده کشورهای اروپایی شده و اقتصاد غرب رونق گرفته خوشحال است. درحالی که با رونق گرفتن تولید در داخل کشور باید خوشحال بود. اینکه بعضی‌ها با اصول اولیه اقتصاد بیگانه هستند، باعث تأسف است.
9749---0911
* این دولت یکی پس از دیگری داشته‌ها و توانمندی‌های کشور را نابود می‌کند و جلو می‌آید. این مطلوب آمریکاست. چه باید کرد و تکلیف چیست؟
9527---0913
* در تدبیر این دولت همین بس که یارانه بسیاری از افراد ضعیف و کم‌درآمد جامعه را قطع کرده ولی با حذف یارانه قشر مرفه که به تصویب مجلس نیز رسیده مخالفت می‌کند!
دهقان
* در این دولت برای پرداخت مطالبات ایثارگران کاری صورت نگرفت که هیچ، نرخ طرح معیشت آنان را کاهش داده‌اند غیر از بی‌اعتنایی و بی‌مهری به ایثارگران چه اسمی می‌توان روی این کار دولت گذاشت.
4210---0936
* بانک مرکزی از کاهش قیمت برنج در 6 ماه گذشته خبر داده است درحالی که قیمت برنج در این مدت از کیلویی 8 هزار تومان به 11 هزار تومان افزایش یافته است.
9414---0910
* سازمان نظام مهندسی، به عنوان یک سازمان مردم‌نهاد سالیانه مبلغ کلانی از مردم بابت انجام امور نظارت ساختمانی دریافت می‌کند. جالب این است که پرداخت مبالغ مذکور در حق ناظرین و سایر ذی‌نفعان با تأخیر چندین ساله از سوی این سازمان صورت می‌پذیرد. این سازمان چون خصوصی و مردم‌نهاد است هیچ‌گونه نظارت دولت در دخل و خرج آن وجود ندارد. سؤال این است که سازمان نظام مهندسی با سود حاصله از وجوه دریافتی مردم که صدها میلیارد تومان است چه می‌کند؟
موسوی از تهران
* زن و شوهر پیر بالای 60 سال هستیم بازنشسته و مستمری‌بگیر جایی هم نیستیم مع‌الوصف دولت آقای روحانی یارانه ما دو نفر را قطع کرده است. چرا؟
1018---0919
* مشکل مردم فقط کرایه تاکسی نیست که رسانه‌ها روی آن زوم کرده‌اند. چرا کسی به گرانفروشی دانه درشت‌های جامعه کار ندارد؟
3991---0938
* 7 ماه است که یارانه بنده را که بازنشسته و صاحب یک فرزند معلول هستم قطع کرده‌اند. به هر کجا که دستم رسیده شکایت کرده‌ام ولی فایده نداشته است.
صابری
* سال 93 سازمان عمران شهر جدید گلبهار در 30 کیلومتری مشهد برای مسیر مترو مشهد گلبهار اقدام به خریداری زمین‌های مردم با وعده نسیه کرده‌اند اما تاکنون هیچ مبلغی را پرداخت نکرده‌اند درصورتی که سند زمین‌ها را به نام خود زده‌اند. هر بار هم مراجعه می‌کنیم با بهانه‌های مختلفی از سوی مسئولین مواجه می‌شویم.
0882---021
* عوارض، نوسازی و هر آنچه که از سوی شهرداری عباس‌آباد مازندران (گل‌ کوه) درخواست گردیده، توسط شهروندان پرداخت شده اما کوچه های ما هنوز خاکی هست و از شن‌ریزی و آسفالت هیچ خبری نیست به هر مسئولی هم که مراجعه می‌کنیم پاسخگو نیست و این در حالی است که کوچه‌های ما حتی نامگذاری هم نشده است. از استاندار محترم تقاضای رسیدگی عاجل داریم.
اهالی گل کوه
منبع : کیهان

اخبار مرتبط

website tracking