۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۵

فرمانده سپاه شهرستان هامون:

ایثار شهدا سند افتخار انقلاب اسلامی است

ایثار شهدا سند افتخار انقلاب اسلامی است
فرمانده سپاه شهرستان هامون ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدا با اشاره به برگزاری یادوراه شهدای این شهرستان ایثار شهدا را سند افتخار انقلاب اسلامی عنوان کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیر شرق موسی سنچولی،فرمانده سپاه شهرستان هامون ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهیدان دوران دفاع مقدس گفت:عمل به وصیت نامه های شهدا یعنی راهشان ادامه دارد و با هوشیاری جوانان امروز است که فتنه های دشمنانی که درصدد هستند با نفوذ ارزشهایمان را لگدمال کرده و ضد ارزش را جایگزین کنند خنثی می شود.

وی در ادامه گفت:دوران دفاع مقدس حکایت از ولایت پذیری رزمندگانی دارد که از جان خود گذشتند تا امنیت در کشور برقرار بماند و بیداری اسلامی که در جهان اسلام صورت گرفت به برکت خون شهدا و تلاش بسیجیان بوده است.

فرمانده سپاه شهرستان هامون همچنین ضمن بر شمردن اهداف رزمندگان در جنگ گفت: جلوگیری از رسیدن دشمن به اهداف تعیین شده اش و حفظ انقلاب و تمامیت ارضی ایران اسلامی موجب شد تا دفاع مقدسی ارمغانی جز پیروزی برای ایران نداشته باشد.

سنچولی افزود:سربلندی امروز کشور حاصل تلاش رزمندگان دفاع مقدس است چرا که به فرمان ولایت لبیک گفتندو در این راه ایستادگی کردند.

وی در ادامه بیان کرد: برگزاری یادواره‌های شهدا رمز ماندگاری یاد و خاطره ی شهدا است راه شهدایی که محور زندگی آن‌ها خدا بود و برای خدا کار می‌‌کردند.

منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking