۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۶

با آغاز فاز عملیاتی ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه ۲۰ تهران محقق شد؛

ارائه تسهیلات رایگان انشعابات برای نوسازی بافت فرسوده در شهرری

ارائه تسهیلات رایگان انشعابات برای نوسازی بافت فرسوده در شهرری
شهرری-با آغاز فاز عملیاتی ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه ۲۰ تهران و با همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی، مأموریت های نوسازی محلات دارای بافت فرسوده تسریع می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، فرزاد شیرودی دبیر ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه ۲۰ تهران اظهار داشت: با تشکیل کارگروه های چهار گانه و بسیج منابع و پتانسیل های دستگاه های اجرایی و پس از بررسی املاک واقع در بافت های فرسوده و دسته بندی نقاط قوت و ضعف و شناسایی مشکلات موجود، فاز عملیاتی ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه ۲۰ آغاز شد.

شیرودی در سومین جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه ۲۰ افزود: در راستای ارائه تسهیلات رایگان انشعابات به املاک بافت فرسوده، هماهنگی لازم با ادارات مربوطه انجام  و فرایند معرفی مالکین املاک بافت فرسوده به ادارات گاز و آبفا آغاز شده است.

وی اظهار داشت: با تشکیل جلسات ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه ۲۰ تهران، موضوعات معرفی شده از سوی نواحی هفتگانه در خصوص تأمین زیرساخت و ایجاد محرک توسعه در بافت فرسوده تنظیم و اطلاع رسانی در خصوص بسته های تشویقی به شهروندان انجام شد.

شیرودی ادامه داد: موضوع نوسازی بافت‌های فرسوده با رویکردی جدید و با قدرت و قوت هر چه بیشتر در شهر تهران در حال پیگیری است و  ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران به ریاست شهردار تهران و با همکاری دولت و سازمان‌های داخل و خارج از شهرداری با هدف تسریع در روند نوسازی در شهر تهران تشکیل شده است.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking