۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۳

توقيف پژو پارس با 80 ميليون ريال خلافی

توقيف پژو پارس با 80 ميليون ريال خلافی
رئيس پليس راه شرق استان تهران از توقيف يك دستگاه پژو پارس با خلافی 80ميليون و 950 هزار ريال در آزادراه "تهران - پرديس" خبر داد.
توقيف پژو پارس با 80 ميليون ريال خلافیبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سرهنگ سیاوش محبی گفت: در راستای اجرای طرح های ضربتی برخورد با تخلفات رانندگی، مأموران پلیس راه یك دستگاه خودروی سواری پژو پارس را با توجه به تخلفات متعدد راهنمایی و رانندگی در آزادراه "تهران - پردیس" متوقف و نسبت به بررسی مدارک و استعلام وضعیت خودرو اقدام کردند.
این مقام انتظامی ادامه داد: با بررسی و استعلام سوابق آن مشخص شد که این خودرو دارای 162 فقره تخلف به مبلغ 80 میلیون و 950 هزار ریال است.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران در پایان به ماده قانونی توقیف خودروهای با خلافی بیش از یک میلیون تومان اشاره و بیان کرد: در راستای اجرای بند هشت قانون رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی در صورتی كه مبلغ جریمه خودرویی به 10 میلیون ریال برسد پلیس راهنمایی و رانندگی مراتب را به مالك خودرو اعلام و چنانچه ظرف مدت یك ماه از تاریخ ابلاغ، مالك خودرو نسبت به پرداخت جریمه اقدام نكند، دستور توقیف خودرو صادر و از تردد آن جلوگیری خواهد شد.
منبع : میزان

پربازدیدترین امروز

website tracking