۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۴

رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان:

۱۰۰ هزار دانشجو در سیستان و بلوچستان در حال تحصیل هستند

۱۰۰ هزار دانشجو در سیستان و بلوچستان در حال تحصیل هستند
زاهدان - رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: در این استان ۴۰ مرکز آموزش عالی وجود دارد که حدود صد هزار دانشجو در آنها در حال تحصیل هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا بندانی پیش از ظهر امروز در پنجاهمین اجلاس معاونان پژوهشی و فناوری دانشگاه‌ها، پژوهشگاه ها، پارک‌های علم و فناوری و و مراکز آموزش عالی کشور که در تالار امام رضا (ع) دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد، اظهار داشت: در استان سیستان و بلوچستان ۴۰ مرکز آموزش عالی وجود دارد که صد هزار دانشجو در آنها در حال تحصیل هستند.

وی افزود: دانشگاه سیستان و بلوچستان در سال ۸۴ با احراز شاخص های لازم از نظر تشکیلاتی در ردیف دانشگاه های رتبه الف کشور قرار گرفت.

وی تصریح کرد: احداث آزمایشگاه های مجهز و مدرن، راه اندازی آموزش های مجازی، راه اندازی مرکز تخصصی آپا و افتتاح سامانه های چند رسانه ای از جمله اقدامات انجام شده در دانشگاه سیستان و بلوچستان است.

رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: همچنین تلاش فراگیری برای اجرای طرح اسلامی کردن دانشگاه، ایجاد روحیه نشاط، سرزندگی، تلاش و خلاقیت با احداث فضاهای سبز و تفریحی و اجرای برنامه های متنوع از جمله دیگر برنامه های انجام شده در محیط این دانشگاه است.

وی گفت: از فعالیت های مهم دیگر دانشگاه سیستان و بلوچستان ارتباط علمی و مستمر با دانشگاه های معتبر جهان است و در این خصوص سمینارهای علمی بین المللی مختلفی در طول سال برگزار می شود.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking