۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۲

معاون اقتصادی استانداری قزوین:

آیت الله هاشمی رفسنجانی تاریخ روز شمار انقلاب بود

آیت الله هاشمی رفسنجانی تاریخ روز شمار انقلاب بود
قزوین- معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی تاریخ روزشمار انقلاب بود و فقدان این شخصیت برجسته ضایعه ای برای نظام است.

 به گزارش خبرنگار مهر، منوچهر حبیبی روز چهارشنبه در جلسه هماهنگی برنامه های دهه فجر که در استانداری برگزار شد اظهارداشت: باید قدردان چهره های شاخص نظام باشیم و یادشان رازنده نگهداریم و نگذاریم خدمات آنها فراموش شود.

وی افزود: هاشمی رفسنجانی نماد صبر و استقامت و مبارزه علیه رژیم ستم شاهی بود و به عنوان یاری دیرین برای امام راحل و مقام رهبری در پیروزی و تداوم انقلاب نقش مهمی ایفا کرد.
 
معاون اقتصادی استانداری قزوین تصریح کرد: دهه فجر فرصت مناسبی برای رونمایی از خدمات دولت است و طبق سنوات گذشته در این ایام پروژه های قابل افتتاح با حضور مدیران به بهره برداری می رسد.

اقتصاد کشور روبه رونق است

وی با بیان گزارشی از کارهای انجام شده در حمایت از صنعت و تولید گفت:بررسی ۱۳ شاخص کشور نشان می دهد شاهد رونق بخش اقتصاد در کشور و استان هستیم و امیدواریم این روند همچنان ادامه یابد.

حبیبی اظهارداشت: مردم منتظر کاهش تورم، رفع بیکاری و ایجاد اشتغال در کشور هستند و در استان کارهای خوبی انجام شده که به اشتغال منجر شده و این خبر با افتتاح طرح های مهم صنعتی و تولیدی می تواند رضایت مردم را فراهم کند.

وی گفت: در استان قزوین برخی طرح های مهم صنعتی آماده افتتاح شده که برخی آنها در سطح ملی است و قابلیت حضور وزیر و معاونان رئیس جمهور را برای افتتاح دارد که با اطلاع رسانی بموقع امیدواریم کام مردم از خدمات دولت شیرین شود.

حبیبی یادآورشد: در سال اقتصاد مقاومتی محور برنامه های دهه فجر باید پروژه های مرتبط با این موضوع مهم باشد.

وی بیان کرد: در بخش جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی در استان قزوین اقدامات خوبی انجام شده و با تداوم این روند امیدواریم طرح های مشترک دیگری امسال و سال آینده در استان عملیاتی شده و به اشتغال کمک کند.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking