۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۱

دستگيری سارقان کالا از گمرک شهيد رجايي

دستگيری سارقان کالا از گمرک شهيد رجايي
فرمانده انتظامی استان هرمزگان از دستگيری 6سارق و مالخر که بالغ بر 40 ميليارد ريال کالا از گمرک شهيد رجایی بندرعباس سرقت کرده بودند، خبر داد.
دستگيری سارقان کالا از گمرک شهيد رجاييسردار"عزیزاله ملکی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی دریافت پرونده سرقت از اداره گمرک شهید رجایی استان هرمزگان مبنی بر سرقت تعداد زیادی گوشی تلفن همراه و متعلقات آن به ارزش 40 میلیارد ریال از داخل انبار، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور مأموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی های فنی و تخصصی به عمل آمده مشخص شد سارقان با استفاده از هوا برش اقدام به باز نمودن درب انبار و سرقت تعداد زیادی گوشی کرده اند که با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی سه نفر از سارقان شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند.
این مقام انتظامی استان تصریح کرد: در بازرسی از محل اختفا سارقان چند دستگاه از گوشی های مسروقه، دو دستگاه هوا برش، سنگ فرز و مقادیر زیادی کابل های سرقتی کشف شد.
سردار ملکی با اشاره به اینکه ارزش اموال سرقتی 40 میلیارد ریال است، اظهار داشت: متهمان در بازجویی های اولیه به فروش اموال مسروقه به سه نفر مالخر تبعه افغانی اعتراف کردند که در یک عملیات ضربتی این سه نفر نیز دستگیر و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.
منبع : میزان

پربازدیدترین امروز

website tracking