۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۳

مدیرعامل شرکت گاز لرستان:

۱۸ هزار خانوار لرستانی از نعمت گاز بهره مند شدند

۱۸ هزار خانوار لرستانی از نعمت گاز بهره مند شدند
خرم آباد - مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان از بهره مندی ۱۸ هزار و ۵۰۰ خانوار لرستانی از نعمت گاز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حشمت الله شمس خرم آبادی با اشاره به اجرای بیش از ۵۶۰ کیلومتر شبکه گاز در ۹ ماهه امسال در لرستان اظهار داشت: تاکنون ۱۴۰ کیلومتر بیش از مدت مشابه سال قبل شبکه گاز در استان اجرا شده است.

وی افزود: همچنین در ۹ ماهه امسال ظرفیت پذیرش بیش از ۲۲ هزار مشترک ایجاد شده و ۱۹ هزار و ۲۰۰ مشترک نیز به جمع مشترکین گاز استان افزوده شده اند.

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان با اشاره به اینکه هم اکنون بیش از ۴۶۳ هزار مشترک گاز در استان از خدمات شرکت گاز استفاده می کنند، تصریح کرد: در ۹ ماهه امسال حدود ۱۱ هزار  انشعاب نیز نصب شده و انشعابات نصب شده در کل استان به بیش از ۲۲۷ هزار مورد افزایش یافته است.

شمس خرم آبادی خاطرنشان کرد: در این مدت شرکت گاز استان توانسته ۱۸ هزار و ۵۰۰ خانوار جدید را تحت پوشش گاز قرار دهد و تعداد کل خانوار تحت پوشش را به ۴۵۸ هزار خانوار افزایش دهد.

وی ادامه داد: همه شهرهای بزرگ و پرجمعیت استان به طور کامل از نعمت گاز برخوردار شده اند و گاز رسانی به دو شهر درب گنبد و شول آباد نیز در مرحله مطالعات بوده و در آینده نزدیک کل جمعیت شهری استان از گاز طبیعی برخوردار می شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان در خصوص گاز رسانی به روستاها نیز اظهار داشت: هم اکنون بیشتر توان شرکت گاز استان صرف توسعه گازرسانی به روستاهای استان شده که امید می رود در آینده نزدیک جمعیت روستایی تحت پوشش گاز افزایش چشمگیری پیدا کند.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking