۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۶

90 هکتار از اراضی ملی تصرف شده در بیجار رفع تصرف شد

90 هکتار از اراضی ملی تصرف شده در بیجار رفع تصرف شد
فرماندار بیجار گفت: در سال جاری حدود 90 هکتار از اراضی تصرف شده در نقاط مختلف این شهرستان رفع تصرف شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بیجار بام ایران ، جلسه حفاظت از اراضی ملی با حضور اعضای شورای حفاظت از اراضی ملی در فرمانداری بیجار برگزار شد .

بیژن زندیه فرماندار بیجار در این جلسه از جدیت و تلاش اعضای شورای حفاظت از اراضی ملی در راستای مقابله با سودجویان و رفع تصرف اراضی ملی قدردانی کرد و افزود : نباید اجازه داد سرمایه های ملی این کشور توسط سودجویان مورد تجاوز قرار گیرد.

عبدالملکی رییس دادگستری بیجار در این جلسه بابیان مبانی قانونی ، هدف و فلسفه شورای حفاظت ازاراضی ملی گفت : در اجرای منویات و سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری و اصل 45 قانون اساسی و همچنین دستور ریاست قوه قضائیه ، دادگستری این شهرستان با قاطعیت و بدون اغماض با متجاوزین و متصرفین اراضی ملی و حقوق بیت المال برخورد قانونی خواهد کرد .

وی با بیان راهکارهای عملیاتی در دو حوزه پیش بینی و پیشگیری و همچنین مجازات ، جلوگیری از تهاجم سودجویان و متجاوزین به بیت المال را از اهداف مهم این شورا دانست.

سید حامد حسینی معاون دادستان بیجار هم در این جلسه پس از بیان نظرات در زمینه حفظ اراضی ملی و زراعی از رفع تصرف حدود 90 هکتار از اراضی ملی تصرف شده خبر داد و افزود : این میزان در سال جاری توسط واحد اجرای احکام کیفری دادگستری این شهرستان رفع تصرف شده است.

انتهای پیام

منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking