۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۴

در صورت تامین اعتبار؛

۴۸ ووشوکار سیستانی و بلوچستانی به انتخابی تیم ملی اعزام می شوند

۴۸ ووشوکار سیستانی و بلوچستانی به انتخابی تیم ملی اعزام می شوند
رییس هیات ووشو سیستان و بلوچستان عنوان کرد: در صورت تامین اعتبار، ۴۸ ووشوکار سیستانی و بلوچستانی به مسابقات انتخابی تیم ملی اعزام خواهند شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عباس شیبک در گفتگو با خبرنگار اوشیدا ابراز داشت: در صورت تامین اعتبار، ۴۸ ووشوکار سیستانی و بلوچستانی به مسابقات انتخابی تیم ملی اعزام خواهند شد در غیر این صورت این تعداد به یک سوم کاهش خواهش یافت.

وی با بیان اینکه، بانوان ووشوکار استان در رده های نونهالان، نوجوانان و جوانان به قم و در رده بزرگسالان نیز به البرز اعزام می شوند تصریح کرد: در بخش آقایان در رده های نونهالان، نوجوانان و جوانان به شیراز و بزرگسالان نیز به اصفهان اعزام می شوند.

رییس هیات ووشو سیستان و بلوچستان ابراز داشت: درحال حاضر ووشوکاران استان در تمام رده های سنی در اردو به سر می برند و آمادگی کامل جهت حضور در رقابت ها را دارا می باشند.

شیبک با بیان اینکه، در رده سنی نونهالان ووشوکاران تنها در بخش تالو به اجرای فرم می پردازند افزود: در رده سنی نوجوانان و جوانان نیز، ووشوکاران در هر دو بخش تالو و ساندا به میدان می روند و در پایان نفرات برتر این مسابقات به اردوی تیم ووشوی جوانان ایران به منظور حضور در مسابقات آسیایی کره جنوبی دعوت می شوند.

منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking