۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۲

آیین گرامیداشت رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در خاش برگزار شد

گروه اجتماعی: آیین گرامیداشت رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، مفسر قرآن و رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، امروز، 22 دی‌ماه با حضور علمای شیعه و سنی در حسینیه صاحب‌الزمان(عج) خاش برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از سیستان وبلوچستان، آیین گرامیداشت رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، مفسر قرآن و رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، امروز، 22 دی‌ماه با حضور علمای شیعه و سنی در حسینیه صاحب‌الزمان(عج) خاش برگزار شد.
حجت‌الاسلام محمدحسین میری، امام جمعه شهرستان خاش در این مراسم بیان کرد: آیت‌الله هاشمی از چهره‌های برجسته انقلاب اسلامی بودند و از دست دادن ایشان، غم بزرگی در قلب ملت ایران بر جای گذاشته است.
وی افزود: ایشان مرد روزهای بحرانی و سخت انقلاب بودند؛ چه در دوران حکومت طاغوت و چه بعد از پیروزی شکوهند انقلاب، همواره به دنبال تحقق آرمان‌های امام(ره) بودند و در این راه، همه سختی‌ها را به جان خریدند.
امام جمعه شهرستان خاش اظهار کرد: انقلابی بودن، درک بالا و عمیق، شجاعت و صبوری از جمله ویژگی‌های برجسته این یار دیرین امام(ره) و یاور همیشگی مقام معظم رهبری بود.
محمداکبر چاکرزهی، فرماندار شهرستان خاش نیز در این مراسم، آیت‌الله هاشمی را از سرمایه‌های ارزشمند کشور دانست و افزود: فقدان ایشان بر ملت ایران بسیار سنگین است و همه اقشار از رحلت این عالم ربانی و مبارز انقلابی محزون هستند.
منبع : خبرگزاری قرآن

پربازدیدترین امروز

website tracking