۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۲

رئیس شورای شهرستان ورامین؛

برای احقاق حق سه همشهری مان حتی به قیمت آبرویمان می ایستیم/ به صورت فوری و جدی پیگیر خون جان باختگان خواهیم بود

برای احقاق حق سه همشهری مان حتی به قیمت آبرویمان می ایستیم/ به صورت فوری و جدی پیگیر خون جان باختگان خواهیم بود
رئیس شورای شهرستان ورامین گفت: مردم مطمئن باشند حتی اگر به قیمت آبرو و اعتبارمان نیز باشد برای احقاق حق این سه همشهری عزیزمان در مقابل هر جریان و گروه احتمالی خواهیم ایستاد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به‌نقل از ورامین ما: محمد وصالپور رییس شورای شهرستان ورامین ضمن عرض تسلیت به کلیه داغدیدگان حادثه ریزش آوار ساختمان وعذر خواهی از آحاد مردم ورامین به سبب عدم نظارت مدیریت شهری بر ساخت و سازهای سطح شهر و تخلفات مشهود صورت پذیرفته گفت: به عنوان یکی از اعضای شورای شهر قول می دهم هیچگونه مماشاتی در رسیدگی به این پرونده نداشته باشیم و بصورت فوری و جدی پیگیر و منتقم این خون های ریخته شده خواهیم بود.

وی خاطر نشان کرد: به دلیل تعطیلی رسمی روز سه شنبه به سبب رحلت جانسوز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، قطعا در اولین روز کاری و چهارشنبه صبح جلسه فوری شورای شهر ورامین برگزار خواهد شد.

وصالپور افزود: بدون شک پس از بررسی دقیق و بدون جانب داری پرونده در جلسه رسمی شورای شهر، با فرد یا افراد خاطی در هر پست و سمتی که باشند برخورد قاطع خواهد شد.

وی ادامه داد: مردم مطمئن باشند حتی اگر به قیمت آبرو و اعتبارمان نیز باشد برای احقاق حق این سه همشهری عزیزمان در مقابل هر جریان و گروه احتمالی خواهیم ایستاد.

رئیس شورای شهرستان ورامین تصریح کرد: هیچ فردی خط قرمز نیست و هیچکس در حاشیه امن نمی تواند با قربانی کردن دیگران به آسودگی برسد.

وصالپور گفت: از آحاد مردم شهرستان نیز برای حضور در مراسم تشییع و تدفین این مرحومان دعوت می نماییم و از مسئولان درخواست داریم طبق وظیفه ذاتی شان در حد بضاعت به سبب تسلی خاطر بازماندگان در مراسمات ارتحال این همشهریان مظلوم حاضر شوند.

منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking