۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۲

اختتامیه دوره‌های تجوید و روان‌خوانی قرآن در زاهدان برگزار شد

گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیر مؤسسه قرآنی صحیفه صالحه شهرستان زاهدان گفت: اختتامیه دوره‌های آموزش تجوید، روخوانی و روان‌خوانی قرآن کریم امروز، 22 دی‌ماه با حضور مربیان و مسؤولین اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زاهدان در این مؤسسه قرآنی برگزار شد.
مرضیه پناهنده، مدیر مؤسسه قرآنی صحیفه صالحه شهرستان زاهدان در گفت وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از سیستان وبلوچستان گفت: اختتامیه دوره‌های آموزش تجوید، روخوانی و روان‌خوانی قرآن کریم امروز، 22 دی‌ماه با حضور مربیان و مسؤولین اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زاهدان در این مؤسسه قرآنی برگزار شد.
مدیر مؤسسه قرآنی صحیفه صالحه زاهدان اظهار کرد: این دوره‌ها ویژه بانوان در مقطع سنی نوجوانان و بزرگسالان بوده که با مربی‌گری مرضیه شیخی‌پور و مطهره سیاسر برگزار و طی آن 80 قرآن‌آموز به فراگیری روخوانی و تجوید قرآن پرداختند.
وی تصریح کرد: قرائت قرآن به صورت فصیح و همراه با رعایت تلفظ عربی آیات از کلیدی ‌ترین موضوعات آموزش قرآن است که موجب ادای صحیح و تلاوت زیبای کلام وحی می‌شود.
پناهنده با بیان اینکه این دوره‌ها در قالب 30 جلسه برگزار شد، افزود: این دوره‌ها با همکاری دارالقرآن سازمان تبلیغات اسلامی برگزار و به شرکت‌کنندگانی که در آزمون نهایی نمره قبولی را کسب کردند، گواهینامه معتبر اعطا شد.
منبع : خبرگزاری قرآن

پربازدیدترین امروز

website tracking