۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۱

رئیس نظام مهندسی گلستان خبرداد

همکاری نظام‌مهندسی و فنی‌وحرفه‌ای گلستان در بخش آموزش

همکاری نظام‌مهندسی و فنی‌وحرفه‌ای گلستان در بخش آموزش
گرگان- رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان از همکاری سازمان فنی و حرفه ای با نظام مهندسی ساختمان استان برای آموزش های تکمیلی مهندسان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان، احمد تجری اظهار کرد: برگزاری دوره های تکمیلی آموزشی  مهندسین دارای پروانه اشتغال و بدون پروانه از اهمیت قابل توجهی برخوردار است و باید بازآموزی و به روزرسانی اطلاعات مهندسین در دستور کار قرار گیرد.

وی افزود: با توجه به محتوای آموزشی دانشگاه ها و عدم آشنایی و درک مناسب از فضای اجرا، برگزاری دوره های آموزشی تکمیلی می تواند کمک شایانی به مهندسین جوان و تازه وارد کند.

در  ادامه این جلسه، ابوالفضل تیرانداز مدیرکل فنی و حرفه ای استان اعلام  آمادگی کامل خود و سازمان فنی و حرفه ای استان در برگزاری دوره های آموزشی اعلام و اظهار کرد: لزوم بازبینی IEO استاندارد شغل و شایستگی در زمینه عمران و ساختمان ضروری است.

وی بیان کرد: کارگاه های آموزشی نرم افزاری مهارتی فنی و حرفه ای استان برای مهندسان در رشته های مختلف در دستور کار قرار خواهد گرفت.

در این نشست مقرر شد با همکاری این نهاد و نیز اداره کل راه و شهرسازی استان و پیش نویس تفاهم نامه همکاری سه جانبه  برای برنامه ریزی و اجرای دوره های آموزشی آماده و پس از بررسی های لازم امضا و اجرایی شود.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking