۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۹

به همت بسیج سازندگی ازنا:

برگزاری دوره تخصصی کشوری اصلاح نژاد کاربردی زنبو عسل در ازنا

برگزاری دوره تخصصی کشوری اصلاح نژاد کاربردی زنبو عسل در ازنا
به همت بسیج سازندگی و جهاد کشاورزی شهرستان ازنا یک دوره تخصصی کشوری اصلاح نژاد کاربردی زنبور عسل در سپاه ناحیه ازنا برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ازناخبر، این دوره تخصصی با حضور مهندس علی عطائیان دانش آموخته اصلاح نژاد و تلقیح مصنوعی ملکه زنبور عسل از آلمان و تعدادی از علاقمندان به این حرفه در محل سپاه شهرستان ازنا برگزار شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان ازنا در گفتگو با ازناخبر گفت: این دوره یک روزه با همکاری اتحادیه زنبورداران و جهاد کشاورزی ازنا و با حضور افرادی از استان های مختلف برگزار شد. علی حسین جوکار در این خصوص افزود: افراد شرکت کننده از 18 استان و بیش از 36شهرستان در این دوره حضور دارند که در خصوص اصلاح نژاد و تلقیح مصنوعی ملکه زنبور عسل آموزش می بینند. وی هدف از برگزاری این دوره را بالا بردن سطح آگاهی زنبور داران اعلام کرد و گفت: بالابردن سطح دانش و توانایی علمی زنبور داران منطقه برای بالا بردن راندمان کاری از مهمترین اهداف ما در برگزاری این دوره است. جوکار خاطر نشان کرد: برای نخستین بار است که این دوره رایگان در ازنا برگزار می شود و افراد شرکت کننده علاوه بر سخنرانی متخصصین این حوزه با وسایل نوین زنبور داری نیز آشنا می شوند. مسئول بسیج سازندگی شهرستان ازنا در پایان یادآور شد: با توافقی که با جهاد کشاورزی شده است در انتهای این دوره یک گواهی شرکت در این دوره تخصصی از سوی جهاد کشاورزی استان اهدا خواهد شد.   دوره تخصصی کشوری اصلاح نژاد کاربردی زنبو عسل در ازنا     دوره تخصصی کشوری اصلاح نژاد کاربردی زنبو عسل در ازنا   دوره تخصصی کشوری اصلاح نژاد کاربردی زنبو عسل در ازنا   دوره تخصصی کشوری اصلاح نژاد کاربردی زنبو عسل در ازنا   دوره تخصصی کشوری اصلاح نژاد کاربردی زنبو عسل در ازنا   دوره تخصصی کشوری اصلاح نژاد کاربردی زنبو عسل در ازنا   دوره تخصصی کشوری اصلاح نژاد کاربردی زنبو عسل در ازنا   دوره تخصصی کشوری اصلاح نژاد کاربردی زنبو عسل در ازنا   دوره تخصصی کشوری اصلاح نژاد کاربردی زنبو عسل در ازنا   دوره تخصصی کشوری اصلاح نژاد کاربردی زنبو عسل در ازنا
منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking