۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۲

برگزاری همایش توجیهی مربیان طرح حفظ قرآن در خرم‌آباد

گروه فعالیت‌های قرآنی: همایش توجیهی آزمون شفاهی و کتبی طرح تربیت حفظ قرآن‌کریم سه‌شنبه، 21 دی‎ماه در محل موقوفه ابوالقاسم مرتضوی خرم‌آباد برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، در این همایش توجیهی مسلم رضایی‌پور، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خرم‌آباد از کلیه مربیان آزمون کتبی به‌عنوان ناظر و کمک‌دهنده در برگزاری این آزمون و طرح قرآنی خواست همکاری لازم را داشته باشند تا این برنامه قرانی به‎نحو احسن در شهرستان خرم‌آباد اجرا و فضای قرآنی در شهرستان مورد توجه کانون‌های فرهنگی دیگر قرار بگیرد.
وی با اشاره به کلام گهربار حضرت امیر مؤمنان علی(ع) در نهج‌البلاغه مبنی بر این‌که «هرکه قرآن دارد همه چیز را دارد»، افزود: رهنمود  ائمه‌اطهار(ع) در مواجهه با کلام خدا فقط قرائت صرف نیست بلکه می‌خواهند طرقی آسان برای پرواز در ملکوت باشد و این در کنار تلاوت با  تفکر، تامل، تدبر و عمل میسر می‎شود.
در پایان این  همایش مربیان قرآنی شرکت‌کننده در رابطه با فرم‌های مصوب آزمون شفاهی شامل نحوه نمره‌دهی، فرم تعداد نفرات شرکت در آزمون کتبی تحویل و همچنین ضروری بودن الصاق کارت ورود به  آزمون توجیه شدند.
یادآور می‎شود، آزمون شفاهی پنجمین دوره تربیت حفظ قرآن کریم در بازه زمانی 24 بهمن الی چهارم اسفند و آزمون کتبی این طرح قرآنی نیز پنجم اسفندماه امسال برگزار خواهد شد.
منبع : خبرگزاری قرآن

پربازدیدترین امروز

website tracking