۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۰

پایان شایعات پشت سر نماینده شرق گلستان:

غراوی: برنامه ای برای ورود به مجلس از گنبد ندارم/ سعی بر الحاق مراوه تپه به گنبد کذب است

غراوی: برنامه ای برای ورود به مجلس از گنبد ندارم/ سعی بر الحاق مراوه تپه به گنبد کذب است
نماینده شرق گلستان گفت: برنامه ای برای ورود به مجلس از گنبد ندارم و شایعات موجود را تکذیب می کنم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کلاله خبر، شایعه قول شهرام غراوی به برخی از بزرگان گنبد مبنی بر ورود وی به عرصه انتخابات(در دور بعد) از گنبد از ابتدای انتخابات منتشر شده بود و هنوز هم برخی بر این باور هستند که این خبر صحت دارد.

با وجود اینکه برخی از سیاسیون و کارشناسان بر این باور هستند که غراوی برای جلوگیری از تشتت بین خود و قرجه طیار نماینده گنبد کاووس مجبور به رد این ادعا است، ولی شهرام غراوی در گفتگو با این سایت قویا این موضوع را تکذیب کرد و گفت: با وجود اینکه خانواده من در گنبد هستند به احترام مردم حوزه خود سعی بر این است تا در شهرهای غیر حوزه خود کمتر باشیم.

وی افزود: تلاش می کنیم تا به بررسی مشکلات مردم بپردازیم و در این راستا اقدامات گوناگونی در شهرستان های حوزه انجام گرفته است و در حال پیگیری می باشد.

سعی بر الحاق مراوه تپه به گنبد کذب است

نماینده شهرستان های مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه در ادامه سوالات ما در پاسخ به این سوال که آیا هدف الحاق مراوه تپه به شهرستان گنبد را دنبال می کنید، وی با تاکید بر اینکه این مسئله کوچکی نیست و مسلما نیاز به تصمیمات کلان از سوی مسئولین کشور دارد، گفت: این ادعا کذب است و در هیچ محفلی چنین موضوعی را مطرح نکردیم.

منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking