۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۱

با پیگیری فرماندار کلاله:

ایمن سازی مسیر کلاله به دوراهی شروع می شود/ میقانی: 48 نقطه در گلستان پرتصادف است

ایمن سازی مسیر کلاله به دوراهی شروع می شود/ میقانی: 48 نقطه در گلستان پرتصادف است
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان گفت: از 123 نقطه تصادفی استان گلستان، 48 نقطه به عنوان نقاط پر تصادف شناخته شد که به زودی اقدامات لازم در این خصوص اعمال می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کلاله خبر، مهدی میقانی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان در گفتگویی اظهار داشت: با توجه به اینکه مسیر کلاله به دوراهی یکی از مناطق دارای تصادف است، بر اساس وظیفه از همه ظرفیت های موجود در شهرستان و استان استفاده خواهیم کرد تا شرایط مناسب برای تردد فراهم کنیم.

وی افزود: از ۱۲۳ نقطه دارای تصادف در جاده های استان، ۴۸ نقطه پرتصادف است.

مدیرکل راهداری استان گلستان در این راستا گفت: در مرحله اول با اقدامات زود بازده تحت عنوان آشکارسازی با نصب چراغهای چشمک زن، چراغهای پلیس مجازی و تابلوهای فسفری عملیات ایمن سازی این نقاط انجام می شود.

وی در ادامه اشاره ای به کاهش آمار مرگ و میر ناشی از تصادفات جاده ای در استان داشت و تصریح کرد: با توجه به اقدامات انجام شده، آمار تلفات جاده ای ۸ ماهه امسال در مقایسه با همین مدت نسبت به سال گذشته با ۲۵ مرگ کمتر، ۱۳ درصد کاهش دارد.

میقانی اضافه کرد: در ماهه سال ۹۴ تلفات جاده ای ( برون شهری و روستایی) ۱۹۷ نفر بود که این آمار امسال با ۲۵ نفر کمتر به ۱۷۲ نفر رسیده است.

نصرت برزگر فرماندار کلاله هم گفت: طی روزهای آینده عملیات اجرایی ایمن سازی جاده کلاله به دوراهی به طول شش کیلومتر آغاز می شود؛ که تا پایان سال به پایان می رسد.

وی افزود: موضوع روشنایی این مسیر هم در حال بررسی است که انشالله با مساعدت اداره کل راهداری استان اجرایی می شود.

منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking