۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۴

راه غلبه بر مشکلات، تقویت تفکر انقلابی و جهادی است

گروه اجتماعی: فرمانده سپاه پاسداران شهرستان زابل گفت: منطقه سیستان دارای افتخارات بسیاری است، اما متأسفانه امروزه با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند که برای غلبه بر آن، نیاز به عزم دسته‌جمعی و تقویت تفکر انقلابی و جهادی داریم.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از سیستان وبلوچستان، سرهنگ علی ثمره حسینی، فرمانده سپاه پاسداران شهرستان زابل روز گذشته، در آیین تجلیل از هنرمندان بازسازی واقعه غدیر در زابل، گفت: هر زمان که پای ترویج فرهنگ اهل بیت(ع) در میان باشد، همه گروه‌ها، از علما و ائمه جمعه گرفته تا اقشار مختلف مردم به میدان می‌آیند و ارادت خود را نشان می‌دهند.
وی بیان کرد: حضرت علی(ع) همانطور که در پیشگاه خداوند، مرتبه بالایی دارند، در قلب تک تک ملت ایران نیز جایگاه ویژه‌ای داشته و همه مردم، هر خدمتی بتوانند، در راستای ترویج سیره علوی خواهند کرد.
فرمانده سپاه پاسداران زابل اظهار کرد: واقعه غدیر، واقعه‌ای که در گذشته اتفاق افتاده باشد، نیست بلکه یک فرهنگ بزرگ است و برای همیشه و همه ایام سال باید در اذهان تبلور یابد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه تفکر بسیجی می‌تواند راهگشای مشکلات باشد، افزود: منطقه سیستان دارای افتخارات بسیاری است، اما متأسفانه امروزه با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند که برای غلبه بر آن، نیاز به عزم دسته‌جمعی و تقویت تفکر انقلابی و جهادی داریم.
ثمره حسینی اظهار کرد: بسیج به عنوان حلقه وصل همه مجموعه‌ها، نخبگان، نهادها، معتمدین، بزرگان و اقشار مختلف مردم، می‌تواند در این منطقه کارهای بزرگی انجام دهد که تنها به برنامه‌ریزی دقیق و عزم و اراده بالا نیاز است.
فرمانده سپاه پاسداران زابل عنوان کرد: مردم سیستان همیشه یاور انقلاب بوده‌اند که در این راستا می‌توان به سرداران شهیدش از قبیل میرحسینی، لکزایی، هراتی، عالی و دو هزار شهید دیگر آن اشاره کرد، بنابراین باید مشکلات این منطقه بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
منبع : خبرگزاری قرآن

پربازدیدترین امروز

website tracking