۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۱

بخشدار مرکزی ورامین:

روستاهای ورامین میزبان جشن های انقلاب است

روستاهای ورامین میزبان جشن های انقلاب است
ورامین- بخشدار مرکزی ورامین گفت: ویژه برنامه های مختلفی در ایام الله دهه فجر در سطح روستاهای شهرستان ورامین برگزار می شود.

مصطفی حیدری بخشدار مرکزی ورامین در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به در پیش بودن ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: ویژه برنامه های مختلفی در ایام الله دهه فجر در سطح روستاهای شهرستان ورامین برگزار می شود.

وی با اشاره به این نکته که روستاهای شهرستان ورامین از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار هستند، افزود: مراسم های ویژه شهرستانی در ایام الله دهه فجر در برخی روستاهای شهرستان ورامین برگزار می شود.

حیدری باتشریح برخی از برنامه های پیش بینی شده در روستاهای شهرستان ورامین ادامه داد: مراسم دهه مبارک فجر به صورت شهرستانی در روستای باغخواص و علی آباد برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برپایی ایستگاه های صلواتی در روستاهای شهرستان اضافه کرد: استقرار ایستگاه های صلواتی در برخی روستاهای بخش مرکزی نظیر عبدل آباد، جعفر آباد، احمدآباد و قشلاق امرآباد در دستور کار قرار داشته و در ایام جشن پیروزی انقلاب اسلامی در مساجد و حسینیه ها، شربت و شیرینی توزیع خواهد شد.

بخشدار مرکزی ورامین گفت: در ایام الله دهه مبارک فجر از ظرفیت های مختلف برای تزیین روستاها و نصب بنرهای متناسب با این ایام استفاده خواهد شد.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking