۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۲

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه درجهاد کشاورزی کردستان:

آیت الله رفسنجانی نمونه بارز وفاداری به رهبر و انقلاب بود

آیت الله  رفسنجانی نمونه بارز وفاداری به رهبر و انقلاب بود
سنندج- مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی نمونه بارز وفاداری به مقام معظم رهبری و انقلاب اسلامی بود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، حجت السلام علی دوستی نژاد در جلسه شورای هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی ضمن اظهار تاسف از غم سنگین رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی ی گفت: خداوند متعال در قرآن می فرماید، کسانی که برای سعادت دیگران تلاش و مبارزه می کنند از جایگاه ویژه ایی نزد خداوند برخوردارند.

وی عنوان کرد:تلاش‌ها و وفاداری های آیت الله رفسنجانی چه در قبل از انقلاب و بعداز انقلاب در سخترین شرایط تبعید حضرت امام خمینی ستودنی بود ودر همه مراحل همیشه مرد شماره دو بود به طوریکه در طول هشت سال دفاع مقدس به عنوان فرمانده قوا لحظه ایی از همراهی رهبر و ملت ایران غافل نشد.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان از آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان نمونه بارز وفاداری به نظام، انقلاب و رهبری نام برد و گفت: تاریخ دیگر تکرار نمی کند مردانی چون ایشان که با وفای به عهد بعداز انقلاب نیز در راس قوه مجریه بار دیگر یارامام خمینی (ره) و به عنوان سرباز امام و انقلاب خدمت کردند، این عالم عالیقدر همواره نماد ایثار و فداکاری بودند.

 وی بیان کرد: حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی بعداز رحلت جانگداز امام خمینی (ره) به عنوان دوست و همراه رهبر معظم انقلاب باسخنرانی در دانشگاه تهران فتنه ۸۸ را سرکوب کرد و عنوان کرد من عاشق امام خامنه ایی رهبر معظم انقلاب  هستم و همیشه ایشان را دوست دارم وهمراه ایشان خواهم بود.

حجت السلام علی دوستی نژاد بیان کرد:وقتی بزرگان و مجاهدان ما که صاحب نظر و دیدگاه اجتهادی در مسائل مختلف هستند نسبت به رهبر معظم انقلاب تواضع و احترام قائل هستند باید از این بزرگان همواره در زندگیمان  الگو بگیریم وراهشان را ادامه دهیم .

منبع : مهر
website tracking