۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۱

فرمانده انتظامی شهرستان درمیان خبر داد:

دستگیری ۱۰ سوداگر مرگ در درمیان/ پاکسازی مناطق آلوده با اقدام فوری ناجا

دستگیری ۱۰ سوداگر مرگ در درمیان/ پاکسازی مناطق آلوده با اقدام فوری ناجا
فرمانده انتظامی شهرستان درمیان: در راستای جلب و ارتقای امنیت اجتماعی و روانی، طرح پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز و جمع‌آوری معتادان و خرده‌فروشان در نقاط مختلف شهرستان درمیان اجرا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از وحدت درمیان؛ سرهنگ محمود زال بیگی،فرمانده انتظامی شهرستان درمیان با اعلام این خبر گفت: در  راستای جلب و ارتقای امنیت اجتماعی و روانی، طرح پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز و جمع‌آوری معتادان و خرده‌فروشان در نقاط مختلف شهرستان درمیان اجرا شد.

 

وی افزود: در این رابطه 10سوداگر مرگ در پاکسازی 13 نقطه جرم خیز شهرستان درمیان دستگیر شدند.

 

وی گفت: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی که متشکل از شش اکیپ بودند 13نقطه جرم خیز در سطح شهرستان را که به محل فعالیت خرده فروشان موادمخدر تبدیل شده بود را شناسایی و ضمن پاکسازی این محله ها 10خرده فروش مواد را دستگیر کردند.

 

سرهنگ زال بیگی افزود:در بازرسی از مخفیگاه این متهمان دستگیر شده،مقادیری موادمخدر صنعتی و سنتی وآلات استعمال مواد مخدر کشف شد.

 

وی اضافه کرد: در این رابطه دو متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

 

وی بیان کرد: طرح پاک‌سازی، جمع‌آوری معتادان تابلو، دستگیری سارقان و ناامن نمودن محل برای آنان در هر نقطه از شهرستان چنانچه امنیت و آرامش شهروندان را در معرض خطر قرار دهد اجرا خواهد شد.

 

زال بیگی تصریح کرد: از مردم شهرستان درخواست می‌شود هرگونه فعالیت فروشندگان مواد مخدر و  حضور افراد مشکوک را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیس 110 اطلاع دهند و نیروی انتظامی را در اجرای طرح‌های مختلف انتظامی و در راستای برقراری و استمرار امنیت مطلوب یاری کنند.

 

منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking