۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۰

شرکت مردم شهرستان بهارستان در مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی

شرکت مردم شهرستان بهارستان در مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی
مردم شهرستان بهارستان از تمام نقاط شهرستان، و با تدابیر مسئولین به مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی اعزام شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، امروز همزمان با برگزاری مراسم تشییع آیت الله علی اکبر هامشی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، مردم بی شماری از سراسر کشور، برای قدر دانی و خداحافظی با امین انقلاب اسلامی به جماران آمده اند.

مردم عاشورایی و ولایتمدار شهرستان بهارستان نیز که علاقه زیادی به شرکت در مراسم تشییع و خداحافظی با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام داشتند، با تدابیر اندیشیده شده توسط فرمانداری شهرستان و شهرداری های سه شهر بهارستان صبح امروز به مراسم تشییع اعزام شدند.

گفتنی است که اطلاع رسانی مناسب در فضای مجازی و نصب بنر هایی در سطح شهرستان، سبب استقبال پرشور و باشکوه مردم برای اعزام به مراسم تشییع امین انقلاب شد.

بنا به گفته مسئولین بیش از هزار نفر از مردم شهرستان بهارستان به وسیله اتوبوس های تعبیه شده در ابتدای شهر ها و شهرک ها به جماران فرستاده شدند، که پس از پایان مراسم نیز به وسیله وسایل نقلیه و ایاب ذهاب تهیه شده توسط مدیران شهرستان به بهارستان بازگردانده می شوند.

در پایان ناگفته نماند که تعدادی از مسئولین و مدیران شهرستانی بهارستان نیز همراه با مردم به مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی رفتنه اند، تا ضمن خداحافظی با مرد روز های سخت انقلاب، بار دیگر با امام و آرمان های انقلاب تجدید بیعت نمایند.

منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking